Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a kisgyerekes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kisgyerekes nők nehezen találnak párt?

Figyelt kérdés
Tehát akinek 4-5 éves gyereke van azzal nem akarnak a férfiak komoly kapcsolatot?

2023. nov. 19. 09:58
1 2 3
 21/23 gabor49 ***** válasza:
igen valamivel nehezebben
2023. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy tök jó szűrő. Amikor elhagyott a férjem és egyedül maradtam, az agyam hátuljában valahol motoszkált, hogy így biztos nehezebb lenne találni valakit, de nem is akartam igazából, jó volt egyedül. Akinél kizáró az anyaság, valószínűleg egoistább annál, mint amit én keresnék, vagy tisztában van a saját határaival/prekoncepcióival és ezt kommunikálja, ami tök oké, csak nem egymást keressük. Rengeteg egyedülálló apuka is van odakint.

Szerintem ha az ember rendben van önmagával, nagyjából mindegy, hogy van e gyereke, elég magas/vékony/dögös e, stb, vonzó lesz mások számára.

Röviden: nem a gyerek lesz az akadály, ha új kapcsolatot keres valaki. Akinek nem kellesz úgy, ahogy vagy, nem téged keres és kész. Majd jön más. :)

2023. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az előző írja: ez egy nagyon jó szűrő. Lehet, hogy így 25 kanosjózsi helyett csak 8 repül rá az ember lányára egységnyi idő alatt, de akik így kiszűrik magukat, pont azok nem passzolnának eleve, szóval win-win.
2023. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!