Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a kisgyerekes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kisgyerekes nők nehezen találnak párt?

Figyelt kérdés
Tehát akinek 4-5 éves gyereke van azzal nem akarnak a férfiak komoly kapcsolatot?

2023. nov. 19. 09:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a kisgyerekes nők inkább szexpartnert találnak. Mert a legtöbb férfi nem akarja felnevelni más gyerekét. Ráadásul egy gyerekes nővel elég nagy teher kapcsolatban lenni. Mert a nő a legtöbb idejét a gyerekére fordítja. Neveli, eteti, játszik vele és kevés ideje jut egy párkapcsolatra.
2023. nov. 19. 10:58
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
NEM igaz! Erre is buknak a férfiak, összes gyerekes ismerősöm állandóan kapcsolatban van, pénzelik is őket, meg "jaj a szegény gyerek".
2023. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizonyos korosztályig mindegy, hogy 5 vagy 10 éves a gyerek, nem kell kösz.


Egy 50-60 éves nőnek már többségében 15-20-sőt 30 vagy több éves is a gyereke aki nem igényel se nevelést se odafigyelést, se azt h játsszál vele vagy elvidd magaddal, nem kell azzal foglalkozni h van vagy nincs sok közös időtök ketten.


minél kisebb a gyerek annál kevesebb időt tölthettek kettesben.

Ez 20-40 között valószínűbb. És ott törődni játszani nyaralni is együtt kell a gyerekkel. Nekem se türelmem se kedvem nincs ilyesmihez.

2023. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

Már miért is lenne "sajnos", #9?

Amúgy meg nincsen semmiféle borzalmas férfitöbblet, lehet először nem ártana ránézni néhány statisztikára, mielőtt égbekiáltó nagy baromságokat jelentesz ki.

2023. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 Miért a statisztika mit mutat szerinted? Bőven férfi többlet van. Ez annak köszönhető, hogy sokkal több férfi akar szexkapcsolatot érzelem nélkül mint nő. Ezért is van sokkal több férfi a társkeresőkön mint nő. Meg lehet nézni a társkereső csoportokat a FB-on. Ha egy nő ki írja, hogy ismerkedne máris 100 férfi írja kommentben, hogy ő szeretné megismerni. És átlagos vagy akár kövérebb nőnél is tolongás van. Ha gyereke van akkor is, de az esetben inkább csak szexet keresnek a pasik
2023. nov. 19. 12:04
 16/23 anonim ***** válasza:

Talán nézd meg, mielőtt terjeszted és erősíted a hülyeséget.

Magyarországon alapvetően NŐTÖBBLET van, ~ 4.983 millió nővel és 4.621 millió férfivel. Miről is beszélünk...?

Igen, a fiatalabb korosztályban van egy minimális férfi többlet (nem, nem borzalmas, nem óriási, nem hatalmas), ami még mindig nem indokolja az állandó hisztit, amit némelyek itt lenyomnak. Ebből a képletből még kikerülnek a homoszexuálisok, akik tudatosan egyedülállóak stb. És akkor még nem említettük azt sem, hogy ez a szám folyamatosan változik, lévén kapcsolatok napi szinten köttetnek és bomlanak fel. Na meg a házasságok is.. Igen csak ritka, hogy valaki 16-17 évesen összejön az első nagy szerelmével és örök életére vele marad, így teljesen kiesve a párkapcsolati "piacról"...

Nem a társkeresőkből kell kiindulni, ahol egy rakás kiéhezett meg kétségbeesett pasi van ill. sok olyan, aki mellékest keres a nője/felesége mellé, mivel ilyenekbe is szép számmal bele lehet futni. Nem éppen az a valóság, ami a társkeresőkön megy.

2023. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Engem mondjuk nem zavarna, ha még szeretne gyereket, mivel nekem nincs, és én szeretnék.

Ha nekem is lenne, neki is, és senki nem szeretne többet az is okés lenne, de ha az egyik fél még szeretne ott már lennének fennakadások.

2023. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Most te miről beszélsz? Arról, hogy hány férfi és hány nő él az országban? Vagy hány szingli van? ~(4.983 millió nő és 4.621 millió férfi) És bizony a valóság ami a társkeresőn megy. Mert ha ott férfi többlet van, akkor igenis kevesebb nő jut a férfiakra. Több férfi vágyik a szexre minél előbb mint nő ezért vannak többen ott. Akik a feleségük mellett keresnek szeretőt ők vannak kevesebben. De azt sem értem, hogy azoknak a feleségük miért nem jön rá erre és miért nem dobja ki az ilyen férjet. Hogyan lehet az ilyet titokban csinálni, lebukás nélkül? És ha igaz lenne, hogy több a szingli nő mint szingli férfi akkor miért nem tolonganak a nők? Akkor minden héten más nővel feküdnék le. És miért van az, hogy a férfiak sokkal nehezebben találnak párt maguknak? Vagy azért mert magasak a női elvárások? És a szingli nők jól megvannak a vibrátorral és csikló izgatóval?
2023. nov. 19. 19:44
 19/23 anonim ***** válasza:
48%

16#

Talán nem kéne szándékosan terjeszteni a butaságaidat

A fiatalkori férfitöbblet statisztikai tény, alapvető társadalomföldrajz.

Ez 50 felett fordul át nőtöbbletbe, a társkeresés szempontjàból irreleváns korosztályban. A nyugdíjas korosztályban már erős a nőtöbblet, ami az elöregedő társadalomban nőtöbbletet mutat

A helyzet tehát az, hogy a fiatal, 40 év alatti korosztályokban 5% körüli férfitöbblet mutatható ki, aminek még önmagában is jelentősége lenne. Egy férfi így eleve alul-, egy nő felülértékelt

Ez rányomja a bélyegét az egészre

Üdv, egy párkapcsolatban élő férfi

2023. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%

#16 többek között azt is elfelejti, hogy a nők általában idősebb, a férfiak fiatalabb párt keresnek és a kapcsolatok döntő hányada ilyen.

Évente 1.5-2%-al kevesebben születnek, mint előző évben, gyakorlatilag évtizedek óta.

Lehet szummázni a korfát csak ne azonos irányban, hanem úgy, ahogy a valós kapcsolatok működnek.

Ez KSH adat, nem társkeresős statisztika.

2023. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!