Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder csak Egerben csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder csak Egerben csinálja hogy alig vannak helyi emberek?

Figyelt kérdés

Pár embert dob csak fel helyben és azonnal írja hogy növeljem a range-t, és ilyen 50-100 km re lévő embereket ajánl.


Nem akarom elhinni hogy egy 50 ezres városban nem lehet helyi emberekkel találkozni Tinderen.



2023. nov. 18. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha 50-100km.t sem vagy hajlandó vezetni egy nőért, a hiba a te készülékedben van
2023. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
A tinder azt ajanlja koltozz el. Mi nem vilagos?
2023. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egri, de környékbeli nőként írom: a Tinder, Badoo és társai itt nem működnek! A bp-ieknek nagyon jó, van választék mindkét nemből, és "minőségi". (Mondjuk offline is.) A vidék halott, itt ha nem találod meg a végleges párod legkésőbb főiskolán (esetleg a munkahelyeden, ha olyan), eláshatod magad. Költözés vagy távszarakodás pedig nem mindenkinek opció...
2023. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 30 ezres városban lakom, de a Tinder itt is halott, 1 délután elfogynak a környékbeli (40km-en belüli emberek) úgy, hogy alig húztam bármerre is valakit.


Budapesten meg amikor fent voltam egy céges ügy miatt egy hetet, 4 lány akart velem randizni azon a héten, én komolyan megfontoltam, hogy ha nem is Budapestre de a környékre felköltözöm.

2023. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyhazasdengeleg kulson is ezt csinalja....



39F incel

2023. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 3


ebben lehet valami. Eleve azt vettem észre hogy amikor budapestieket néztem, mintha kortól függetlenül feltűnően jobban néznének ki.

2023. nov. 18. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Badoo Prémiummal láttam, hogy kik lennének nyitottak rám onnan. Ég és föld! Nagyobb mennyiség és kategóriákkal jobb minőség. Ráadásul sokszínű is a felhozatal, találni mindenféle "típusú" embert. Itt ha kiejtem a negyvenes-ötvenes tokás alkeszokat és hasonló lesújtó figurákat, akkor alig marad valaki, és a nagy része annak is egy kaptafa.

#3

2023. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2: Nem, a Tinder azt ajánlja neki, hogy csengesse a cash-t és lesznek profilok.

Egyébként Eger még a jobb hely, már csak az utcán szétnézve is, mint a keleti gettó putri 99%-a.

2023. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve ránéztem Kecskeméten, itt se volt több 3-4 profilnál 50km-es körzetben. :D
2023. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Máshol is
nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!