Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év kell ahhoz hogy 0-ról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év kell ahhoz hogy 0-ról a ember eljusson egy nővel oda hogy családja legyen vele? Mi az ideális? Most vagyok 37,5 éves. Hogy kalkuláljak? Hány éves koromig juthatok el oda hogy családossá váljak?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 08:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%
Jókor ébredsz fel, Csipkerózsika.
2023. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az igazi szerelem. Nem az amikor valaki mindenkivel lefekszik, hanem amikor egyedül van sokáig, és beesik a brutál kémia lúzer herceg, jön a baba, és ketten együtt kihasználják az eddig rejtett tehetségeiket és boldogan élnek míg meg nem halnak. Szerintem ez az egyik legszebb történet.
2023. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!