Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány év kell ahhoz hogy 0-ról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év kell ahhoz hogy 0-ról a ember eljusson egy nővel oda hogy családja legyen vele? Mi az ideális? Most vagyok 37,5 éves. Hogy kalkuláljak? Hány éves koromig juthatok el oda hogy családossá váljak?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 08:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Hanyszor kivanod meg kiirni a kerdest, Mr. 37.5?


Ha a parkapcsolatba fektetned ennyi idot es energiat, mint a gyk-ba, maris kozelebb lennel az "ahitott" csaladhoz.

2023. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Összejössz valakivel, akkor legalább fél-egy év mire eljegyzed, és utána még 1 év mire esküvő lesz. Tehát ideális esetben 2 év. Ha van saját lakásod, akkor könnyebben találsz olyan nőt aki szülne is gyereket, mert a nőknél - teljesen jogosan - biológiai ösztön hogy a biztos fészekbe szülnek inkább. Én úgy figyeltem meg, hogy 25 éves korig kell jó pár én míg esküvő lesz, 25 év alatt pedig már elég felnőttek az emberek, hogy ne szarozzanak évekig. Ha gyereket szeretnél mindenképp egy fiatalabb nőt keres, hogy mire eljuttok a gyerekvállalásig ne járjon le a biológiai órája. Persze 40 felett is lehet egészséges gyereket szülni, sőt minél idősebb az anya annál nagyobb az esélye az ikreknek.
2023. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
28N és 31F mikor megismertük egymást. 31 voltam, a párom 34 mikor megvolt az esküvő (előtte egy évvel a lánykérés) és most jön a baba 32 vagyok. Mi az elején tisztáztuk, mit szeretnénk, mert az előző kapcsolatainkban azt éreztük, hogy csak időhúzás.
2023. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
13# vagyok, különben van egy barátunk, 42 éves, még mindig keresi az igazit (férfi)
2023. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok: ja igen, az nagyon fontos amit 13-as ír, hogy ha lesz egy új kapcsolatod, akkor már az elején tisztázd, hogy te gyereket akarsz. Én is úgy csináltam minden csajommal. Akármilyen jó egy nővel, nem érdemes idő pocsékolni, ha egyáltalán nem akar gyereket.
2023. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
9 hónap
2023. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Van akiknél 1 éven belül jön az eljegyzés meg a terhesség, másoknál évekig nem történik semmi. Ismerek olyan párt akik 15év után jutottak el az esküvőig
2023. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez nekem nagyon gáz, ahogy van. A legrosszabb az egészben, hogy a gyerek a cél, azért kell egy társ..., most komolyan? Nem inkább az lenne az ideális, hogy legyen egy jól működő, boldog kapcsolatom, és esetleg ha úgy van, jöhet a gyerek. Biztos ezért van ennyi elcseszett kapcsolat, mert mindenkinek csak a gyerek rebeg a szeme előtt.
2023. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

7-es azért kösz a bíztatást!


37F incel

2023. nov. 9. 10:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is sokat aggódok ezen :D Amúgy ismerek olyan párt, akik lefeküdtek első randin, majd gyerek is lett belőle, azóta házasok és kistesó is van.
2023. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!