Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők már a fiatalkorabele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők már a fiatalkorabelei(20-30) Arnold Schwarzeneggert is csak lekoptatnák?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 5. 10:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%

Ha nincs mit enni, akkor a gyúrás is gyorsan a kukába megy. Látszik, hogy nem próbáltál még soha életedben minőségi étkezés nélkül edzeni. Már 1-2 alkalomtól is rosszul leszel.


Üdv, egy sok éve sportoló nő

2023. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
0%

21.


A világon mindentől rosszul vagyok, mély depressziónak hála. De már nem sokáig, szerencsére.

2023. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
42%

20

Ezek szerint a munkától hízik el az ember? :D Ma is tanultam valamit...

2023. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

23.


Munka mellett egyetlen diéta sem betartható. Nekem szerencsém van, mert minden ételnek undorító, egyforma radíríze van, így csak annyit eszem, hogy életben maradjak. Bár nem tudom miért, az életnek pont 0 értelme van.

2023. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%

24

Legalább valamiben egyetértünk...


Munka mellett viszont hogy az istenbe ne lenne tartható a diéta?? A munkatársaim 80%-a normál testalkatú, 30-35%-uk pedig kifejezetten kigyúrt/csinos. Na nekik hogy megy? :D

2023. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
56%

20. Tehát kövér vagy és csóró, hát, nem egy nyeremény kombináció, az biztos. :D

Jó, vagy rossz hír, nézőpont kérdése, hogy mindkettőről te tehetsz.

Egészségesen étkezni és sportolni senki sem fog helyetted, emiatt hiába haragszol a világra, hogy a fiatal, helyes, szálkás srácoké a világ.

2023. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%

Arni tul sokat eszik. Hasznosabb egy magas vekony csavo. Polcrol leveszi a cuccot,eros is es kevesebbet eszik.

Kisebb ruhakat hord,kisebb a szennyes mennyisege,hutoben kevesebbhelyet foglal.

2023. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
69%

27

+ nem úgy néz ki, mint egy állatkeri gorilla.

2023. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

25.


Szerencsés alkatuk van, ennyi. Minden a szerencsén múlik az életben. Magasság, alacsonyság, alkat, sűrű haj vagy kopaszság, csak a szerencsén múlik.

2023. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
75%

A testsúly nem szerencse kérdése. Én alapvetően jó génekkel születtem, de ha most beszüntetném az életemben a sportot és elkezdenék szemetet kajálni, záros határidőn belül én is elveszteném az alakomat.


Nem szerencse, hanem önuralom és kitartás kérdése. Ha valaki kevesebb kalóriát visz be, mint amit eléget, akkor fizikai, biológiai és kémiai anomália lenen, ha nem fogyna tőle.

2023. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!