Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik ráveszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik ráveszik magukat hogy felregisztráljanak társkeresőre azok tuti hogy már megkeseredett nők?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre, hogy a nők manapság már nem is igazán társat keresni regisztrálni, hanem vagy ego-t növelni, vagy ami még rosszabb, szörnyülködni és fikázni a férfiakat.

Tehát van egy megkeseredett átlagos csaj, akinek nem jutott Tom Cruise pasi 190 centis kihozatalban, és felmegy netre hogy szörnyülködjön milyen undorító teremtmények a férfiak és milyen szörnyű a világ. Természetesen mindenkit visszautasít, akármilyen normális és kedvesen ír neki. Aki jóképű az csak meg akarja dugni úgyis, aki átlagos vagy csúnya férfi az meg mit képzel magáról hogy rá mer írni őfennségére? Meg van a 10% bunkó levél, azokon meg még jobban lehet szörnyülködni.


Második is ezt tapasztalják, hogy az a nő aki manapság társkeresőn van Magyarországon, az már eleve megkeseredett?


2023. nov. 3. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én személy szerint nem mennék társkeresőkre ismerkedni. Inkább maradnék egyedül. De nem biztos, hogy az összes nő elkeseredett, lehet nincs lehetősége élőben ismerkedni. Amúgy meg ki nem csalódott? Mindenki az valamilyen módon.
2023. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Sok lelkisérülttel találkoztam a társkeresőn. Elkezdtünk beszélgetni, erre írja, hogy ő nem is tudja minek regisztrál, és inkább törli magát. De volt, hogy 2-3 nap ismerkedés után írta, hogy bocs, de még nem tette túl magát az exén. A legdurvább, mikor a randin bőgött az ex miatt, és azt hitte ha elkezd ismerkedni, akkor talán elfelejti. Szóval igen, van sok megkeseredett, de biztos van aki nem ilyen, csak kifogtam a 40-es korosztályban.
2023. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ez egy opció a sok közül, ahol lehet próbálkozni. 2023ban szerintem nem egy furcsa dolog ez.
2023. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy sok férfi, úgy sok nő se tud élőben ismerkedni. Abból áll az élete hogy ingázik az otthona és a munkahely között, nincs társasági élete, hobbija vagy nincs, vagy magányos, vagy túl nőies, vagy egyszerűen nincs ott szabad, normális pasi.


Én mondjuk pont nem regisztráltam, és nem is regisztrálnék soha, de teljesen megertem azt, aki normális személyes ismerkedési lehetőség hiányában ilyen helyen próbálkozik.

2023. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi poénból regisztráltunk a barátnőmmel egy borozgatós este. Megnéztük a felhozatalt, aztán másnap le is töröltük.
2023. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát abban a f.stengerben a sok szatír paraszt közt én 23 évesen normális nőként nem egyszer próbáltam volna, dehát ott nem lehet. A pasik ott a szenny és az alja. Ennél már csak a darkweb lehet rosszabb.
2023. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam többször, hamar sikerrel, abszolút nem voltam megkeseredett. Nem is szörnyülködni mentem, én spec csupa normális férfival beszélgettem.
2023. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudok élőben ismerkedni, mert a munkahelyeimen sosem volt senki olyan a környezetemben, és introvertált, félénk is vagyok, nem járok bulizni sem. Érdekes, hogy ennek ellenére vadidegen pasikkal simán találkozom, de arra képtelen vagyok rávenni magamat pl, hogy egy baráti társaságba elmenjek.
2023. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem. Csak bíznak az online ismerkedésben vagy lusták élőben ismerkedni.
2023. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, nekem nagyon sok ismerősöm, kollégám van fent, vagy szedett ott össze pasit.

Általában dolgoznak, sokan mellette tanulnak is és egyszerűen nincs idejük meg lehetőségük eljárni mindenhová ismerkedni.

Én is pl. akkor regisztráltam fel, mikor új városban költöztem, és nem ismertem senkit és ritkán jártam el ide-oda, egyedül.

2023. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!