Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én botlok bele férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én botlok bele férfi létemre folyton megkeseredett, pszichopata, nárcisztikus nőkbe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 évben nem voltam nagyon sikeres párkeresési téren. 1 kivétellel minden barátnőmnek vagy akivel ismerkedtem pár hét ismertség után kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel.


Sajnos a legtöbbet Tinderen ismerkedek, elég sok nő használja Budapesten, igy tudom nem lehet általánosítani, az is lehet, hogy akik az applikáción fent vannak ott könnyebb belebotlani nehezebb esetekbe.


De annyi nehéz természetű vagy sértődékeny vagy kötekedő nővel találkoztam hogy hihetetlen.


Volt nemrégiben egy olyan lány akivel ismerkedtem, aki sose írt. És egyszer rákérdeztem, hogy ő miért nem szokott, azt mondta, hogy én meg nem válaszolok a kérdésére. Kérdeztem, hogy konkrétan mire, mondta, hogy nem tudja már. Aztán visszapörgettem a beszélgetést és konkrétan semmit se kérdezett.


Volt aki folyamat kötekedett az első randink alatt a tetoválásaimmal kapcsolatban, aztán mikor elsütöttem neki egy szellemes poént megsértődött, hogy mekkora bunkó vagyok, és hogy ő most már hazamegy.


Volt olyan akivel nem akartam találkozni 2 nap után és mondta, hogy ha ennyire csak az idejét húzom hagyjuk is az egészet.


De tudnék még regényeket írni.


Szóval továbbra sincs párkapcsolatom, de valahogy kezdek kiégni az ismerkedésbe, lehet most már sodródok, aztán ha személyesen összesodor valakivel az élet inkább arra hagyom.


Másnak is ennyire nehezen megy vagy én vagyok ennyi jó lélekkel megáldva?

És az a vicc, hogy külsőre teljesen rendben vannak akikkel ismerkedek, de a belsejük.. És nem mindnél bukik ki azonnal, de 1-2 hét alatt már látni szoktam. Ezért se szoktam 2 hét előtt találkozni senkivel.


2023. júl. 6. 16:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

2 hétig én se csetelgetnék csak, minek? Élőben kell tetszeni egymásnak.


Viszont tényleg sok az idegbajos, kattos nő, ezt nőként mondom, mégis ez kell a legtöbb pasinak, mert a feleségek 90%-a sem nyugis természetű.

2023. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Amit nem fogalmaztam még bele a hozott szokások.


Tehát, hogy mennyi embernek van kiheveretlen exe, vagy olyan amit hoz traumát azzal kapcsolatban.


Féltékenykedés, nyomozgatás, vagy általánosítás, hogy minden férfi ilyen stb.

2023. júl. 6. 16:28
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanez van a másik fronton is, hidd el. Tele van a Tinder tramuatizált, önbizalomhiányos, aberrált pasikkal.
2023. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Ilyet kérdezni, pont itt? Tudhatnád, hogy itt minden nő remek jellem, kiváló választás, éveket tagadhatnának le, fittek és erősek. "A kérdező meg incel, mint mindig!"
2023. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak te.
2023. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nyilván én se vagyok tökéletes, mielőtt ez jönne le az írásomból, de azért durva, hogy 5 év alatt ez a konzekvencia de lehet én vagyok balszerencsés.


Viszont a 3-as amit ír azt is totál megértem, mert vannak női ismerőseim, akik néha küldenek screenshotokat, hogy milyen aberrált üzeneteket kapnak, jókat szoktam rajta mosolyogni.

2023. júl. 6. 16:48
 7/30 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanez, nő vagyok! És csak ilyen pasik...
2023. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, én három évig társkeresőztem a neten, s hasonló tapasztalataim voltak. Az a helyzet ugyanis, hogy a jól alkalmazkodó, kellemes személyiségű és előnyös külsejű nők a netes társkeresőkön nagyon hamar, két héten belül "elkelnek", majd hamarosan törlik is a regisztrációjukat. Emiatt egyszerűen feldúsul a maradék, a "nehéz eset" nők aránya, akik nem véletlenül nem tudnak senki mellett kikötni. S mivel egy nő számára nagyon sértő, hogyha hónapokon át sikertelenül társkeresőzik, a társkeresőzés negatív tapasztalatai az egyébként is "nehéz eset" nőket még kezelhetetlenebbé teszik.


Szerintem mindezek miatt egy adott pillanatban az aktív társkeresőző nők között csak úgy 15-20% azok aránya, akikkel nincs semmi gond és tényleg készek és alkalmasak is tartós párkapcsoltra. A többiek vagy lelkileg instabilak, besértődöttek, vagy maguk sem tudják, egyáltalán akarnak-e társat, vagy csak a hiúságukat akarják legyezgetni, vagy csak unaloműzésből szórakoznak. Aki férfiként társkeresőzik, be kell vállalnia tehát, hogy öt nőből négy rázós lesz; s aki nem az, annak pedig legalább húsz komoly udvarlója lesz a regisztrációt követő két héten belül. Ez van.

2023. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

A világ van tele traumatizalt,sérült lelkű emberekkel.

Így aztán egyik nemnek se könnyű.

2023. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem az van, hogy rosszul választasz? Mit mondanál, ha egy nő mondaná ugyanezt? Hogy mindenki hülye, ő totál tökély?
2023. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!