Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én botlok bele férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én botlok bele férfi létemre folyton megkeseredett, pszichopata, nárcisztikus nőkbe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 évben nem voltam nagyon sikeres párkeresési téren. 1 kivétellel minden barátnőmnek vagy akivel ismerkedtem pár hét ismertség után kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel.


Sajnos a legtöbbet Tinderen ismerkedek, elég sok nő használja Budapesten, igy tudom nem lehet általánosítani, az is lehet, hogy akik az applikáción fent vannak ott könnyebb belebotlani nehezebb esetekbe.


De annyi nehéz természetű vagy sértődékeny vagy kötekedő nővel találkoztam hogy hihetetlen.


Volt nemrégiben egy olyan lány akivel ismerkedtem, aki sose írt. És egyszer rákérdeztem, hogy ő miért nem szokott, azt mondta, hogy én meg nem válaszolok a kérdésére. Kérdeztem, hogy konkrétan mire, mondta, hogy nem tudja már. Aztán visszapörgettem a beszélgetést és konkrétan semmit se kérdezett.


Volt aki folyamat kötekedett az első randink alatt a tetoválásaimmal kapcsolatban, aztán mikor elsütöttem neki egy szellemes poént megsértődött, hogy mekkora bunkó vagyok, és hogy ő most már hazamegy.


Volt olyan akivel nem akartam találkozni 2 nap után és mondta, hogy ha ennyire csak az idejét húzom hagyjuk is az egészet.


De tudnék még regényeket írni.


Szóval továbbra sincs párkapcsolatom, de valahogy kezdek kiégni az ismerkedésbe, lehet most már sodródok, aztán ha személyesen összesodor valakivel az élet inkább arra hagyom.


Másnak is ennyire nehezen megy vagy én vagyok ennyi jó lélekkel megáldva?

És az a vicc, hogy külsőre teljesen rendben vannak akikkel ismerkedek, de a belsejük.. És nem mindnél bukik ki azonnal, de 1-2 hét alatt már látni szoktam. Ezért se szoktam 2 hét előtt találkozni senkivel.


2023. júl. 6. 16:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
95%
Társkeresőn sok az alja ember, aki a való életben - jogosan - senkinek sem kell…
2023. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt nemekre osztani! Mindkét oldalon baromi sokszor, baromi nehéz rengeteg embernek az ismerkedés. Ha épp nincs szerencséd, hogy hamar találsz valakit, akivel tényleg komolyan érdeklitek egymást, és épp nem vagytok képesek mind a ketten egészségesen kapcsolódni, rengeteg csalódás, érdekes szituációk, rossz kommunikáció, rossz modorral lehet találkozni mindkét oldalon! Nehéz az ismerkedés, ez van.
2023. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A normális nőket nem társkeresőn fogod megtalálni. A normális nők 2 nap után törlik a társkeresőket, mert nem fér bele az értékrendjükbe, ami ott megy. Nekem eddig maximum 1 hetes regisztrációim voltak (tehát velem esélytelen lett volna 2 hétig chatelgetni..), de az ismerőseim is max eddig bírják, ami ott van. Egyetlen nőt ismerek, aki hónapok óta fent van, de már pszichológushoz kell járnia a 'felhozatal' miatt.

Javasolni nem tudok mit, mert én is inkább a szingliséget választottam a 'küldj még képet magadról' helyett. Ha úgy érzem, akkor megyek majd különböző workshopokra és rendezvényekre és bízok a személyes ismerkedésben.

U.i.: nem magamtól találtam ki,hogy normális vagyok, hanem ismerősök/rokonok/barátok sem értik, hogy miért nem tudok egy értelmes pasit találni online. Elcseszett ez a mai ismerkedés sajnos.

2023. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát sok sikert, én őszintén szólva 2 hétig húztam a tinderen, mert elég elkeserítő a felhozatal, és én amúgy elég kritikusan húztam jobbra embereket, és összességében szörnyű hisztis pasis élményem viszonylag kevés volt, ellenben időhúzóból annál több, de hát nyilván láttam, kik vannak az appon...

Ami szerintem hasznos az az, hogy szerintem a képek sokat elmondanak az emberről, hogy milyenek, hogy vannak beállítva. Illetve nem is maga a kép, hanem hogy az illető pont azokat a képeket választotta, hogy valamit elmondjon magáról. Pl. nekem nyilván aki modell fotókat rak ki magáról (főleg, ha férfi) vagy minden képén azt mutatja, mennyire sokat utazik meg mennyi menő cucca (kocsija, táskája, órája) van, vagy minden képe egy szelfi, vagy van fémeztelen(bikinis) fotója kint az eleve szerintem kiesik, nekem legalábbis, még akkor is, ha külsőre ő a legjobb pasi, akit életemben láttam.

Ha bejön egy csaj, kérdezd meg magadtól, hogy álmaid nője, a FELESÉGED kirakna-e magáról ilyen képeket, vagy ezt a képet választaná-e egy bemutatkozáshoz? És ha a válasz nem, akkor ha a világ legjobb nője, akkor se húzd jobbra :D

2023. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#24: Sajnos hiába vannak teljesen normális, kulturált képek felrakva a társkeresőbe valakiről, az még végképp nem garancia arra, hogy az illetővel minden rendben van. Legalábbis nekem férfiként volt jó néhány olyan tapasztalatom a társkeresőn nőkkel, akik ebből a szempontból egyáltalán nem voltak gyanúsak, sőt szimpatikusnak tűntek, aztán hosszas levelezgetés után sem lehetett az első találkozásra rábírni őket, vagy egyszer találkoztunk, és a második találkozást a végtelenségig húzták-halasztották mindenféle indokokkal. Szép számmal vannak az ilyen, normálisnak tűnő nők a neten, akik a képeikkel és a levelezgetésben is komoly ismerkedő benyomását keltik (pl. hosszú leveleket írnak és sokat kérdeznek), de valójában csak az időt húzzák, rengeteg időt és energiát fölöslegesen felemésztve.


A képből való ítélkezés másik problémája, hogy vannak sajnos nem túl fotogén (pl. kissé aszimmetrikus) arcú férfiak és nők is, akik annak ellenére, hogy nem csúnyák, első ránézésre a fotójukkal nem tudnak senkiben vonzalmat kelteni. Az emberek ránéznek a fotóra, és már ugornak is a következőre. Ők a netes társkeresőkön majdhogynem esélytelenek.

2023. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nyilván nem, viszont egy előszűrőnek talán nem rossz, vagyis én így ezzel viszonylag kevés ultragáz interakcióba futottam bele, de lehet cak szerencsém volt :D

A képekről én nem arra gondoltam, hogy hogy néz ki rajta, fotogén-e, ez szerintem amúgy is elég szubjektív, hanem arra, hogy maguk a képek hol, milyen körülmények között készültek. Tehát pl. nekem is vannak halál dögös, bikinis fotóim, de ha én éppen komoly kapcsolatot szeretnék keresni, akkor nem azokat fogom kirakni, mert nyilván tudom, hogy egy bikinis fotó egy rakat komolytalan d-gópajtit fog majd bevonzani. Ha lájkokat meg önigazolást akarok szerezni, akkor kiteszem a bikiniset, szóval arról szerintem sokat elmondanak a képei, hogy ki mit akar kommunikálni magáról és az érdeklődéséről.

2023. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Mit csodálkozol, mindenki meg van lelkileg nyomorítva ebben a digitális, robotias rendszerben.


Olvasd el az 1948-at.


Kb leírja, hogy milyen a világ most.


Agymosott, agyonkontrollált emberek.


Persze, hogy senki nincs rendben önmagával.

2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

25


Ez azért van mert nem vagy egészen chad.

Ha az lennél pár perc dumcsi után már taxizna az ajtódhoz.

2023. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28:


Nekem nagyon jó vágású barátom van és nem “taxiztam az ajtójához” elsőre, sőt senkivel nem is tennék ilyet.

2023. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Ez csak te vagy.

Mi van a többi 4 milliárd nővel?

2023. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!