Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én botlok bele férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én botlok bele férfi létemre folyton megkeseredett, pszichopata, nárcisztikus nőkbe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 5 évben nem voltam nagyon sikeres párkeresési téren. 1 kivétellel minden barátnőmnek vagy akivel ismerkedtem pár hét ismertség után kiderült, hogy valami nagyon nem stimmel.


Sajnos a legtöbbet Tinderen ismerkedek, elég sok nő használja Budapesten, igy tudom nem lehet általánosítani, az is lehet, hogy akik az applikáción fent vannak ott könnyebb belebotlani nehezebb esetekbe.


De annyi nehéz természetű vagy sértődékeny vagy kötekedő nővel találkoztam hogy hihetetlen.


Volt nemrégiben egy olyan lány akivel ismerkedtem, aki sose írt. És egyszer rákérdeztem, hogy ő miért nem szokott, azt mondta, hogy én meg nem válaszolok a kérdésére. Kérdeztem, hogy konkrétan mire, mondta, hogy nem tudja már. Aztán visszapörgettem a beszélgetést és konkrétan semmit se kérdezett.


Volt aki folyamat kötekedett az első randink alatt a tetoválásaimmal kapcsolatban, aztán mikor elsütöttem neki egy szellemes poént megsértődött, hogy mekkora bunkó vagyok, és hogy ő most már hazamegy.


Volt olyan akivel nem akartam találkozni 2 nap után és mondta, hogy ha ennyire csak az idejét húzom hagyjuk is az egészet.


De tudnék még regényeket írni.


Szóval továbbra sincs párkapcsolatom, de valahogy kezdek kiégni az ismerkedésbe, lehet most már sodródok, aztán ha személyesen összesodor valakivel az élet inkább arra hagyom.


Másnak is ennyire nehezen megy vagy én vagyok ennyi jó lélekkel megáldva?

És az a vicc, hogy külsőre teljesen rendben vannak akikkel ismerkedek, de a belsejük.. És nem mindnél bukik ki azonnal, de 1-2 hét alatt már látni szoktam. Ezért se szoktam 2 hét előtt találkozni senkivel.


2023. júl. 6. 16:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
33%

“Emiatt egyszerűen feldúsul a maradék, a "nehéz eset" nők aránya, akik nem véletlenül nem tudnak senki mellett kikötni.”


Ömm, talán azért, mert megválogatják a partnerüket és nem jönnek össze az első jelölttel, aki akad, mert nem társfüggők. Csak mert őszintén szólva nagyon sok nő, aki hosszú kapcsolatban van vagy könnyen elkel, egyáltalán nem azért kellemes személyiségű vagy szép. Pont az ilyenek találnak általában nehezebben párt, mert jobban válogatnak.

2023. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
#11: A szép és kellemes személyiségű nőknek egyszerűen nincs szükségük arra, hogy sokáig társkeresőzzenek. Ezek a nők ugyanis már az első hónapban annyi sok komoly ajánlkozót kapnak, hogy nyugodtan válogathatnak közöttük. Itt nem néhány férfiról beszélek, hanem legalább százról, akiknek legalább az egytizede korrekt, normális, jóképű. A kelendő nők közül a legválogatósabb is gyorsan talál olyasvalakit, akivel hajlandó komolyabb ismerkedésre, mert esélyt lát egy komolyabb kapcsolatra. S ha korrekt, nem fog levelezésbe bocsátkozni újabb jelentkezőkkel, miközben már komolyan randizik valakivel, aki tetszik neki.
2023. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

"Itt nem néhány férfiról beszélek, hanem legalább százról, akiknek legalább az egytizede korrekt, normális, jóképű."


10 férfi tegyük fel, aki tetszik nekem, bár egy helyen ennyit még nem láttam. Mit jelent a normális és a korrekt?

2023. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez így van, a krémje már kapcsolatban van.
2023. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azzal teljesen egyetértek, amiket leírtatok.


Viszont azt nem értem, hogy az ilyen kiállhatatlan emberek minek ismerkednek? Nem hiszem el, hogy a környezetük reagálásából nem veszik le, hogy valami nem kóser velük.

És higgyétek el, hogy én nem vagyok provokatív, szóval nem mondható rám, hogy az emberek rosszabbik énjét húzom ki és ezért értek ezek a tapasztalatok.


De aki annyira megkeseredett, hogy nem képes normálisan kommunikálni, vagy nem tud higgadt maradni, mindenre felkapja a vizet (gondolom a rossz idegrendszeréből adódóan) az miért nem teszi fejben, mentálisan helyre és utána próbál emberek felé nyitni?


Ha valaki totál idegbeteg hogy próbál hosszú távra tervezni? Nyilván senki sem akar egy idegbeteg személy mellett élni évekig, hacsak nincs ilyen fétise, hogy szereti, ha kikészítik idegileg.

2023. júl. 6. 17:38
 16/30 anonim ***** válasza:
95%

15, minden szavaddal egyet értek.

Lehet, ha a való életben próbálkoznál, nem lenne ilyen nagy a kattantak aránya.

2023. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az 1 kivetellel mi volt a gond?
2023. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

A személyes ismerkedéssel egyet értek, eddig 2 jó tartós párkapcsolatom volt, ahol jól működött a kémia és belső értékek is egyeztek. Egyikőjüket főiskola alatt, másikat pedig munkahelyen ismertem meg.


Viszont mióta dolgozom nagy ilyen szociális kontakt nincs idegenekkel. Munkahelyemen pedig most csak férfiakkal dolgozom.. a 2 főnökömet leszámítva :-D


Én már kicsit pesszimista vagyok ezzel az ismerkedés dologgal, így nincs már meg a pozitív attitűd sem.


Viszont annak idézőjelesen örülök, hogy más is tapasztalt ilyet és nem egyedülálló jelenség.

2023. júl. 6. 17:49
 19/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor keress hobbikat ahol lehet ismerkedni pl.

Normális párt mindenkinek nehéz találni helyzettől és nemtől független.

2023. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
#15: A kiállhatatlan nők azért ismerkednek a neten, mert szinte mindenkiben munkál az ősi ösztön az érzelmi biztonságot jelentő kapcsolatra. A nők nagy többsége, éppúgy, mint a férfak nagy többsége, hosszabb távon kínzó hiányérzetet él át, ha munka után hazaérve este otthon a négy fal fogadja, s nincs kihez szólni. Ez a hiányérzet nem válogat: azokat is ugyanúgy kínozza, akik nehezen kezelhetőek, kiszámíthatatlanok. Sőt, őket még jobban, mert általában ezeknek az embereknek a rokoni és baráti kapcsolatrendszere is viharos, bizonytalan. Pocsék érzés ám szükséges rossznak lenni mondjuk egy nagyobb családi körben, akit csak sajnálatból hívnak meg a születés- és névnapokra, de legszívesebben azt kívánnák, hogy ne is létezzen. S a négy fal közé zárva, kirekesztetten, egy eleve nehezen kezelhető ember személyisége egyre csak tovább torzul. Ez tehát egy lefelé húzó spirál, amelybe kerülve a kétségbeesett kapaszkodás jele az, hogy az illető társkeresőzni próbál, persze általában teljesen eredménytelenül, amely nyilván tovább húzza lefelé.
2023. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!