Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok azt miért szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok azt miért szoktátok csinálni, hogy megbeszéltek valakivel találkozót utána vagy lemondjátok vagy eltüntök?

Figyelt kérdés
Ezt szerintem gyávaság. Egy találkozó simán beleférne még akkor is, ha nem a szőke herceg fehér lovon.
2023. okt. 25. 04:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasik is csinálják ezt, ne aggódj.
2023. okt. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Vagy nem akartam igazán, vagy akartam, csak közben beijedtem. Mindegy, gyökérség volt tőlem.
2023. okt. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem akarok valakivel találkozni, akkor nem fogok, semennyi találkozó nem fér bele, mert kellemesebben is el tudom tölteni a délutánom, pl olvasással, mint hogy átcaplassam a várost, és egy olyan emberrel legyek, aki még csak nem is szimpatikus. Aki nem érdekel, azzal nem megyek el randizni, ha hív, hanem udvariasan visszautasítom, vagy átgondolom és lemondom. "Szó nélkül eltünni" aka letiltani valakit akkor szoktam, ha nem fogja fel, hogy hagyjon békén, és tovább nyomul.
2023. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Bárkinek bármi adódhat ami miatt lemondja a talit. Nem feltétlenül azért teszi, mert nem vagy szőke herceg fehér lovon.


A baj akkor van ha már a második, harmadik talira is van kifogás.

Én azt első után még adok 2 esélyt.

Aztán elengedem.

Ha megnyugtat én is jártam már így, pedig én nő vagyok.

Semmit nem veszítettem ilyen férfiakkal...

Sőt! Nyertem egy csomó időt 😉

2023. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én már nem vagyok lány de, ez számomra is szokatlan, és kicsit fura.


Soha nem sajnáltam, sajnálnám az időt arra, hogy valakivel talizzak, akivel már odáig eljutottam, hogy megbeszéltük a találkozót.

Ne vedd magadra! Inkább örülj neki.

2023. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
én speciel azért mert erős gátak vannak bennem amiket nem sikerült még áttörni. ezek inkább mentális dolgok és nem a másik ember tehet róla
2023. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a csajjal nem volt még tali, de nagyon szimpatikus volt, mert nagyon megtetszett neki a profilom és tetszett amit magamról írtam, pedig én nem találom különlegesnek egyszerűen csak magamat adtam és írta egyből, hogy találkozna velem. Felhívtuk egymást messengeren, úgy éreztem szimpatikusnak találjuk egymást, amikor főztem akkor írta, hogy jó lenne majd ketten főzöcskézni ez is feldobta a hangulatomat. Az első gyanús jelek ott kezdődtek, hogy volt olyan nap amikor nem írt, egy olyan kérdésre nem válaszolt, hogy mit főzött, sőt több kérdésemre nem is válaszolt. Aztán megbeszéltünk egy randit, neki nem volt jó az a nap és áttettük másnapra, mondom jó megesik az ilyen megbeszéltünk másnapot. Aztán előző nap írtam rá, hogy mikor jó neki a tali, nem válaszolt rá, jött a randi nap aznap írtam, hogy jó e neki az a nap és írta, hogy nem jó és ennyi. Utána írtam még rá és teljesen ignorált. Miért írta nekem egyből, hogy találkozna velem, hogyha utána ignorál? Miért nem tud annyit írni, hogy mégse jó neki, mert esetleg valami zavar bennem? Hozzáteszem lehet bármin javítani, nekem se volt minden csaj full szimpatikus és mégis elmentem találkozni vele. Lehet, hogy mentális dolgai vannak, de akkor miért van fent társkeresőn és miért kell hülyíteni a másikat azzal, hogy találkozna vele? Előbb magát kéne rendbe tennie, nem? Amíg nincs rendbe magával akkor dolgozzon magán vagy, ha ez neki nem megy, akkor is menjen el találkozóra, hogyha szorongó, engem nem zavar. Én is borzasztóan szorongok minden egyes találkozás előtt, de miután elkezdünk beszélgetni a szorongásom enyhül, utána nyoma se lesz. A találkozás nem egy atomfizika, sőt én nagyon utálom azt, ha valaki úgy fogja fel a találkozást, mint egy vizsgát én nagyon ellene vagyok ennek és én egyáltalán nem vizsgáztatom a másikat, hanem csak elvagyok vele és a szimpátia, vonzalom majd dönt, hogy mi legyen később.
2023. okt. 25. 10:22
 8/10 anonim válasza:
79%
Csak a visszaigazolás kellett neki hogy bejön neked :) Annyira már nem méltat hogy találkozzon veled. Ez teljesen bevett szokás társkeresőkön, nem szabad ott senkit komolyan venni.
2023. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor szoktam csinálni, amikor nem akarok elmenni valakivel, és nem vágja a dolgot, hogy a "sokat dolgozom, most ezen héten nem érek rá, meg talán a jövő héten se érek rá" -t nem érti meg, hogy ez nemet jelent. Meg ilyenkor mindig úgy kezdik, hogy "Nem lenne kedved...". És nem merem írni neki, hogy nem, mert azzal megbántanám.
2023. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az első gyanús jelek ott kezdődtek, hogy volt olyan nap amikor nem írt, egy olyan kérdésre nem válaszolt, hogy mit főzött, sőt több kérdésemre nem is válaszolt."


Na ott érett be közben a riválisod nála xd

Egyébként ez csak társkereső, ne vedd túl komolyan, és főleg ne vedd magadra. Sajnos nagyon sokan ezt csinálják manapság.

2023. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!