Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő akinek nem a szex az első és inkább egy érzelmi lelki kapcsolatot keres, tehát havi egy szex elég neki?

Figyelt kérdés
A szex rossz és káros dolog mert megöli a lelki kapcsolatot, nem véletlen hogy amikor a szex bejön csökken a kommunikáció
2023. okt. 22. 13:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A szex az jobb helyeken a szeretet velejárója, szereted közelebb mész, még közelebb mész, szex, megy tovább a nap hiányzik tetszik ahogy viselkedik amiket mond, megint bújsz közelebb mész stb.
2023. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11.


"Há' de szeretlek, verjem a szádba..."


Ezek nem igazán a szeretet megnyilvánulásai. Egy átbeszélgetett este, egy holdfényes séta, gyertyás vacsora már igen.

2023. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12 Szerintem ne a te tapasztalataidből induljunk ki. Ha lett volna olyan kapcsolatod ahol a szeretet szerelem-szex egyben volt, akkor nem ilyen féloldalas baromságok jutnának eszedbe. Amúgy a humor az nem rossz, de az csak egy része.
2023. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Oxitocin mond valamit? A szerelem és a kötődés hormonja. Többek között szex, főleg orgazmus közben termeli a szervezet.

Igenis erősíti a jó szex a kapcsolatot és a kötődést.

2023. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem,ha a számba verik.Vannak nők,akiknek kicsi a libidójuk.Én csak akkor szexeltem havi egyszer,amikor csak annyiszor talalkoztunk.Amikor mindennap,akkor neg majdnem minden nap volt szex.Nehéz találni olyat,akivel pont összeílletek,de nem lehetetlen.A világ legjobb dolga,ha neked ez öli neg a lelki kapcsolatot,akkor nem is volt.Szex után ösdzebújva beszélgetni az egyik legjobb dolog.
2023. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, veled nem az a baj, hogy havonta egyszer akarsz szexelni, hanem hogy fogalmad sincs az egészséges szexualitásról.

A szex max. akkor rossz és káros, ha az egyik fél akarata ellenére történik, vagy ha a pár valamelyik tagja nemi beteg.

Nem tudom, neked milyen kapcsolataid voltak, de ha nálad a szex miatt csökken a kommunikáció, annak egyetlen egy oka lehet: valószínűleg rettenetesen rossz vagy az ágyban.

2023. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

13.


Mázli, hogy nem is vágyom rá, a szex gusztustalan (a csókolózás pedig kifejezetten az), a szerelem sosem létezett, a szeretetet pedig az ember feltétel nélkül csak a rokonaitól kaphat, sokan még onnan sem. A három egyben pedig jó poén, de csak ennyi.

2023. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Max az aszexuális nők. A szeretkezés lelkileg is egyfajta kapcsolódás, közelebb hozza a párokat egymáshoz.
2023. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Kétnaponta minimum van egy olyan nő, aki panaszkodik, hogy a férfiak ismerkedés közben felvetik a szexet, és dőlnek a megerősítő kommentek.

Igény az lenne rád bőven.

2023. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan alacsony a libidóm, de ez a filozófia, amit a szex köré építesz, nem tetszik.


Lehet csak simán nem szeretni dolgokat anélkül, hogy démonizálnád őket. Nem kell a személyiségedbe építeni, hogy mi NEM tetszik.

2023. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!