Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Vennétek igénybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vennétek igénybe olyan szolgáltatást, hogy valaki segít nektek társkeresõs profilt írni, meg átnézi mielõtt feltöltöd, meg csinál rólad elõnyös képeket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, és ha nem miért nem?

#profil #társkeresés #dating coach
2023. okt. 18. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez jó ötlet
Nem
Talán, kipróbálnám
Nem használok társkeresõt
Igen, de sosem vallanám be, ez szerintem ciki
Én nem venném igénybe, de másnak szerintem segítene
15 szavazat
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
41%

Nos, nem, nem vennék igénybe ilyet.


Màsfelől az előnyös képek ugyanúgy àtverések, mintha ps-ezném őket.


3, pénzkidobàs.

2023. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Előnyös képek? Rólam?

Esélytelen. A profil többi része pedig amúgy sem számít. Ha szerkeztett, előnyös képek nélkül is jól nézel ki akkor sikeres leszel társkeresőn, ha nem, akkor teljesen mindegy milyen trükkökkel próbálkozol.

Egyébként meg nem használok társkeresőt, mert abszolút fölösleges. A vonzalmat nem lehet erőltetni, az vagy van vagy nincs.

Anno pár éve egy fél évet fennvoltam párhuzamosan két társkeresőn is és az eredmény egy nagy, hatalmas nulla!

Még like-ot is alig-alig kaptam fél év alatt maximum 15 ha összegyűlt ÖSSZESEN, szóval hagytam a francba az egészet.

2023. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell, enélkül is sikeres vagyok

23F

2023. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Létezik ilyen szolgáltatás. Még párt is keresnek neked a tagok között. Így csak azokat az adatlapokat kapod meg, akik (elvileg) passzolnak hozzád.
2023. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló-, de nem ilyen szolgáltatást vettem már igénybe. Összesítve vannak reménytelen emberek...
2023. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezt bármelyik átlagos haverlány, szomszéd, haverok barátnői megcsinálják ingyen fél óra alatt.
2023. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Igen!

Írhatnál motivációs önéletrajzot is! ;)

2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6, van akinek ilyenje sincs, azért kérdezem.
2023. okt. 18. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sincs olyan ismerősöm, tehát a válasz még mindig, igen.
2023. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!