Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdő vagyok az internet...

Kezdő vagyok az internet világába milyen oldalakat ajánlatok, illetve hol tudok véleményt írni egy termékről, szolgáltatásról, filmről stb.?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Számos helyen. Termékekről például az Árukeresőn írhatsz véleményt (ehhez vásárolni kell, ha jól tudom), de különböző webáruházak is nyújtanak erre lehetőséget. Ha filmről van véleményed, a port.hu oldalt ajánlom. A Facebookon is rengeteg lehetőség van. Lehet, hogy az adott szolgáltatásnak van profilja, akkor írhatsz oda, illetve léteznek tematikus csoportok, ahol szintén megoszthatod a véleményed.
2021. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha esetleg angolul akarsz véleményt írni/olvasni filmmel kapcsolatban, akkor imdb.com


termékekről általában, ahonnan megveszed vagy árukereső

2021. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Miért kellene véleményt írni?
2021. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. márc. 14. 11:49
 5/5 anonim válasza:
Magyar filmes oldalnak az IGN Hungary-t ajánlom.
2021. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!