Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési szempontból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési szempontból, melyik a férfiak ideális életkora?

Figyelt kérdés

Tól - ig.


Mert ugye, sok nőnek a 16-23 fiatal.

Utána ugye szakmától függően kell 5-10 év, mire elér egy megfelelő szintre, és vele meglesz az anyagi háttere a családhoz.

Igen ám, de ekkor 30-35. És egyre többször hallom, meg olvasom itt is, hogy a 30+ már öreg a 25 éves átlagkorú fiatal nőknek.


2023. okt. 15. 19:23
1 2 3
 21/22 VincentLaw ***** válasza:
100%
#14 Hát én egy stabil 'virágnak' is örültem volna, nem hogy több lett volna, hiába vannak már ősz hajszálaim, és hiába vagyok ott, hogy egzisztenciálisan egy családot fenn tudnék tartani.
2023. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Számomra 25 éves kortól lett sokkal könnyebb. Biztos benne van a fejlődés is, addigra érett be az edzés, meg szedtem össze magam. De biztos vagyok benne, hogy a kor is segített, addig túl fiatal voltam.


Viszont ezt az anyagi dolgot engedjétek már el. Ha el tudja magát tartani az ember nagyjából és kinéz valahogy, rendben van magával stb. simán lehet barátnője az embernek. Nem minden nő akar azonnal családot. Azért előtte szokás együtt eltölteni pár évet, jobban megismerni egymást stb.

2023. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!