Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mostani 30as nőknek mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 30as nőknek mire fel van akkora önbizalmuk?

Figyelt kérdés
Sokaknak nagyobb mint az átlag huszonévesnek és még jobban válogat és jobban, undorítóbban alázza a másikat.

2023. okt. 14. 23:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki kedve szerint válogat, tudtommal nem tiltja semmi. :D

De ha már itt tartunk a 40-es pasik miért akarnak akkor 20 éves barátnőt? A kövér, semmit sem elért az életben, mamahoteles ipsék miért akarnak vékony és tanult barátnőt maguknak? :D

Mondjuk engem egyik sem zavar, de akkor téged se érdekeljen én vagy a többi harmincas nő, mennyire válogatunk, és nem a lúzer meg kiégett pasikat fogjuk választani az biztos!

2023. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne lenne? Rám tizenéves gimnazisták írnak Instagramon és 60-as nagypapák Facebookon, szóval azért...

Te meg incel vagy, ez a probléma!


30-as nő.

2023. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

#22


Akinek valóban van önbizalma, az nem igazolja magát, és nem vág vissza.

James Bond-ot mikor láttad, hogy igazolná önmagát, és visszavágni úgy, ahogy te?

Vagy, hogy egy erős női karaktert nézzünk, pl: pl. Lara Croft csinálna ilyet!?

Egy ilyen kérdéssel mégcsak nem is foglalkoznának, ha léteznének.

De hozhatnék hús-vér példát is, arról a katona nőről, akivel együtt dolgoztam, és megjárta az amerikai őserdőt is, a kiképzésben.


A topik egy részébe önmagát erősnek tartó, de valójában önbizalomhiánnyal küzdő személyek írtak, akiknek az egója sérült (tisztelet a kivételnek).

Az egó meg egyenlő az önbizalommal.

2023. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem önigazolás, csak leírtam a tényeket. Bocs, incel.
2023. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Szerintem minden 30+ éves pasi összetehetné a kezét egy stabil és független, önbizalommal rendelkező 30+ éves nőért, és nagyon sokat össze isteszik. Aki azon hisztizik, hogy egy nő magabiztos, az önmaga olyan szinten komplexusos, hogy csak egy nála még zavartabb s instabilabb nő mellett képes kicsit is férfinek érezni magát.

Ez esetben pedig a probléma nem mi vagyunk, hanem ti magatok.

2023. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
1%

Nem tényeket írtál, hanem magad próbáltad igazolni, ráadásul még személyeskedést is követtél el, ami egy óriási érvelési hiba.

Ha a te "önbizalmaddal" rendelkeznék, akkor én is leírnám a "tényeket", hogy miért is nem vagyok incel. De így csak rád hagyom, mert veled ellentétben az én önképem nem befolyásolja egy no name kommentelő.

Szia.

2023. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
73%
Egy 30as no mar erettebb szemelyiseg, tobb mindent latott az eletben, tudja, mi az, amitol egy pasitol menekulni kell. Ezek szerint neked is van olyan tulajdonsagod, ami tipikus red flag. :)
2023. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
5%

"Szerintem minden 30+ éves pasi összetehetné a kezét egy stabil és független, önbizalommal rendelkező 30+ éves nőért, és nagyon sokat össze isteszik."


Szerinted. Szerintem meg nem. Nekem kell 30+-os nő. Világ életemben tőlem jóval fiatalabb, felnőtt korú nőkkel voltam együtt.

Majd ha megnősülök, és a feleségem eléri a 30+ kort az más lesz, de nem fogok elvenni egy olyat, aki már eleve abban a korban van.

Bocsi.

2023. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az incelek csak növelik a nők önbizalmát. Fiatalabb koromban úgy éreztem, hogy meg kell felelnem a férfiaknak, de most már látom, hogy sokan nem többek a taknyukon csúszkáló hiszigépelnél.


Amikor a nőket fikázzák, az kicsiz olyan, mint amikor a dagadék alkoholista kritizálja a 22 éves félisten focistát a teljesítménye miatt. Hát picit vicces.

2023. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
68%

27

Amit a hárompipás idióta előad az nyilván hülyeség, ezt bizonygatni sem kell.


De azért az is kicsit gáz, ahogy szellemileg oly nagyon a 20-on éves nők fölé helyezed magad. Nyugodj meg, hogy a fiatal korosztály sem hülye. 22 éves vagyok, és messziről látom, hogy a 3 pipás egy ostoba szexista barom.

2023. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!