Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mostani 30as nőknek mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 30as nőknek mire fel van akkora önbizalmuk?

Figyelt kérdés
Sokaknak nagyobb mint az átlag huszonévesnek és még jobban válogat és jobban, undorítóbban alázza a másikat.

2023. okt. 14. 23:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is. A 20-as lányok szebbek, ezek szerint kedvesebbek és kevésbé válogatnak, de mégis minden 3. kérdés rólam, rólunk, 30-as nőkről szól. Néha 40-esekről is.


Mindenki engem/minket akar. Miért ne lenne önbizalmam? Köszi a napi többszörös egoboostot. Reggel jövök a kövi adagért.


Pusszancs!

2023. okt. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
9%
Kapuzárási pánik, hogy nemsokára leroggyannak, senkinek sem kellenek!
2023. okt. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
9# korábban nem gondoltam bele, hogy a férfiak egy része mennyire megkeseredett pin@ nélkül, hogy minden gondolatuk e körül forog meg ilyenek. Lehet, csak nekem újdonság ez. Viszont mikor itt olvasom meddig képesek elmenni, újraelosztás, klón, robot meg a franc tudja mi úgy érzem, valami hihetetlenül értékes"valami" vagyok nőként. Most ez így le van egyszerűsítve, de remélem érted.
2023. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%

Már miért ne lenne önbizalmuk és elvárásaik?! Attól, mert 30 éves már egy önbizalomhiányos kisegér kell legyen elvárások nélkül, aki bárki alá befekszik vagy mi a problémád egész pontosan?

Mindenki azt vár el, amit csak akar és ehhez se neked, se senki másnak nincs köze. Kereslet-kínálat, ismerős? Amíg magas elvárásokkal is könnyedén találnak férfit, addig hülyék lennének egyetlen fokkal is lejjebb adni. Jól is teszik!

2023. okt. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13%

Azért, mert fogalmuk nincs, hogy nem azért mennek oda hozzájuk a férfiak, mert olyan jól néz ki egy megroggyant bőrű öregedő test, hanem azt gondolják jól néznek ki.


De kutatások támasztják alá a férfiak azért próbálkoznak öreg, csúnya, kövér nőkkel is mert azt hiszik ott több esélyük van, viszont mert több férfi hajt ezekre a kisebb elutasítási kockázat végett ezek még jobban el utasítják.


Nem tudják a nők, hogy csak ezért próbálkozik sok férfi!

2023. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%

"Azért, mert fogalmuk nincs, hogy nem azért mennek oda hozzájuk a férfiak, mert olyan jól néz ki egy megroggyant bőrű öregedő test, hanem azt gondolják jól néznek ki."


Na te se nagyon láttál 30-as női testet mostanában...

2023. okt. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%

"Nem tudják a nők, hogy csak ezért próbálkozik sok férfi!"


Öcsém, ha 10 ilyen kérdéshez nem írtam le, akkor egyszer sem, hogy nyilván azért görcsölnek a kérdezők ezzel a fura kettősséggel (ronda vagy, miért nem adsz esélyt?), mert a 20-asoknak nem kellenek, és azt hiszik, a 30-asoknak már le kellene adniuk annyira, hogy beérjék velük.


Pontosan tudjuk ezt.

2023. okt. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
82%

Az önbizalom miért csökkene? Inkább nő.

Nem hisztiztel még eleget ma?

2023. okt. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%

16

O semmilyen noi testét nem látott soha.

2023. okt. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Alázza = nem jön veled össze?
2023. okt. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!