Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek nagyjából ugyanol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek nagyjából ugyanolyan az ízlése? Azaz minden férfi besorolható ebbe a nagyjából 3 kategóriába?

Figyelt kérdés

Nem nagyon látok szórást a nők ízlése között. Tapasztalataim szerint vannak olyan férfiak akik (néhány kivétellel) minden nőnek bejönnek, vannak olyan férfiak akik senkinek sem és van a harmadik kategória a "ha nincs ló jó a szamár is, de legalább keressen nettó 1 milliót és legyen családcentrikus ha már nem top kategóriás".

Miért van az, hogy a férfiaknak jóval szerteágazóbb az ízlése, ezért kb. nincs olyan nő aki ne kellene senkinek? Míg a férfiak fele kb. senkinek sem kell, és akik párkapcsolatban élnek még azok is sokan eltartó balekok.


2023. okt. 14. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

10

Tűpontos.


Persze a kérdező b*szik reagálni...tudja, hogy igazunk van. Nem a nők igényei szálltak el

2023. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

nem igaz, férfi vagyok és nagyon válogatós mindennek stimelnie kell mert nem is mozdulok rá a nőre.


szóval így mindig működik a sex mivel az adott csaj nekem 10/10 sosincs gond.

2023. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

"Persze a kérdező b*szik reagálni...tudja, hogy igazunk van. "

Most mit reagáljon arra, hogy ideböffentettetek valamit a levegőbe?


Ezzel az erővel a nőkről is lehet panaszkodni: a faszi legyen 190 magas, mert az a férfias, legyen karrierje, keressen többet,mint a nő (mert mi van, ha a nő szülni akar, és addig a pasinak kell eltartani), de közben ne akarjon gyereket vállalni, mert a nő nem szülőgép, legyen a faszi kigyúrva is, de közben ne töltse minden szabadidejét a melóban és a gymben, hanem lógjon a nő s.ggében, szerezzen programokat, de csak akkor, amikor a nő azt akarja.

2023. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit reagáljak erre a sok megdöbbentő hülye válaszra.

Esetleg mondanám, hogy Palvin Barbi eddig is csak egy átlagos nő volt, sosem értettem azon a félig-félresikerült nőn mit esznek annyira, de most meg már lassan 30 éves, elkezdett öregedni is. Nem sokáig lesz már divatmodell (eddig sem értettem hogy lehet az), pár év múlva már senki nem fogja tudni hogy kicsoda ha így öregszik.

2023. okt. 15. 10:12
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

14

Na ezaz...a Palvin Barbi aglago? 🤣 Victoria Secret model! És átlagos???? Ki neked a jó nő?

2023. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Topmodell átlagos neki 🤣🤣🤣🤣 Mondtam xd
2023. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők számára a férfiak 80%-a "átlag alatti"...
2023. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!