Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ennyire másfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire másfajta párok külsőre Magyarországon mint a környező országokban?

Figyelt kérdés

Jártam az elmúlt egy-két évben Lengyelországban, Ausztriában és Horvátországban is és meglepődve tapasztaltam, hogy átlagos és néha még az alattinak kinéző (már amennyire így megtudom ítélni) férfiak, srácok mellet sokszor egész csinos nők sétáltak. Ez nő és férfi utitársaimnak is feltűnt.

Itthon meg (főleg újabban) tipikus az olyan pár, ahol mondjuk a nő átlagos, vagy az alatti arcú, 160 centihez mondjuk 90 kg és helyes, sportos, szélesvállú 190 cm körüli pasi sétál vele kézenfogva.

Nektek is feltűnt ez, és vajon itthon magasabbak az elvárások a férfi külsejét tekintve, vagy az előbb felsorolt nemzetek csúnyábbak alapjáraton?



2023. okt. 8. 09:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ezt csak bele akarod látni.
2023. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

Na ez te másfél pipás szerencsétlen.

Az alap tiszteletet nem kell kiérdemelni, főleg nem a hozzád hasonlóak értékrendje alapján.

Az jár. Ha pedig nem adod meg, akkor a többség teljes joggal egy 2 bitesnek fog tartani, akit leköpni se érdemes.

2023. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez a szelektív megfigyelés eredménye.
2023. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
11%
#12 Akkor te miért nem adod meg az alapvető tiszteletet a férfiaknak?
2023. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Én megadom a férfiaknak, csak a pondróknak nem.
2023. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
19%
#15 A 8-as hozzászólásod nem erről árulkodik. Kollektíven megbélyegzel egy egész nemet, az emberiség felét. Ez szerintem nem a tisztelet jele.
2023. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy az értő olvasás nem tartozik az erényeid közé, nem az én hibám.

Említettem a nyugati országokat itthonhoz képest, tehát a magyarokra gondolok.

2023. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15%
#17 A férfiakról írsz, nem a magyar férfiakról. De ha csak a magyar férfiakra gondoltál, az is kb. 5 millió ember kollektív megbélyegzése, akiknek a többségét minden bizonnyal nem ismered. Ez a tisztelet nálad?
2023. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Minél szegényebb az ország Európában a nő annál inkább gazdag pasast keres míg a férfi országtól függetlenül olyan nőkkel lenne, akire felizgul és ennyi. Ez 50-50%!


Annyi az egész, hogy a magyar/szlovák/cseh/szerb nők egy része az anyagiakat nézik főleg mivel Nyugaton sokkal több pénzt teremtenek meg az emberek. Természetesen sok az olyan nő, akik maguk érik el a céljukat és lehúzós/komplexusos pasikkal megjárták már, de még egyszer kihangsúlyozom egy csoportjuk tényleg pénzéhesek és emiatt nem adnak esélyt olyan férfiaknak, akik bár normálisak hiába nincs diplomájuk, sok pénzük értelemszerűen mégse kellenek.

Ez mint írtam nemcsak a magyar nőkre jellemző.

2023. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Most már csak azt áruld el, hogy hol van ez a rengeteg modell kinézetű és gazdag pasi itthon, hogy kevésbbé szép lányoknak is ilyenw jut :D
2023. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!