Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ennyire másfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire másfajta párok külsőre Magyarországon mint a környező országokban?

Figyelt kérdés

Jártam az elmúlt egy-két évben Lengyelországban, Ausztriában és Horvátországban is és meglepődve tapasztaltam, hogy átlagos és néha még az alattinak kinéző (már amennyire így megtudom ítélni) férfiak, srácok mellet sokszor egész csinos nők sétáltak. Ez nő és férfi utitársaimnak is feltűnt.

Itthon meg (főleg újabban) tipikus az olyan pár, ahol mondjuk a nő átlagos, vagy az alatti arcú, 160 centihez mondjuk 90 kg és helyes, sportos, szélesvállú 190 cm körüli pasi sétál vele kézenfogva.

Nektek is feltűnt ez, és vajon itthon magasabbak az elvárások a férfi külsejét tekintve, vagy az előbb felsorolt nemzetek csúnyábbak alapjáraton?



2023. okt. 8. 09:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha bejárja minden felnőtt az egész világot és készítenek pár őszinte statisztikát külsőt illetően, akkor hiszem TALÁN el, hogy valaki szépség és szörnyeteg fajta kapcsolatban van. Bár azzal se mész igazán sokra, mert pl. (jön a hülye példa) hiába tetszik nekem Drake (kanadai rapper), ha a legtöbbnek inkább Justin Bieber (kanadai énekes) tetszik. Pedig tudom hogy meg se közelítik egymást, de van benne plusz számomra. Egyszerűen vagy van kémia/szerelem két ember között vagy sincs. Azon belül fontos a harmónia. Ha nincs, akkor hiába szép pár, úgyse maradnak együtt/nem lesznek boldogak.
2023. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Én pedig azt látom itthon, hogy csinos, szép, igényes nők csupa átlag alatti pasival vannak együtt és ez csak a külső. Ki tudja, mennyire alkudtak meg még belső tekintetében is.

Na erre mit mondasz?

Én azt, hogy ez a választék.

2023. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Én Pozsonyban ugyanúgy láttam jóképű, sportos srácokat ergya nőkkel.
2023. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Az elvárásokról pedig annyit, hogy lassan már semmilyen elvárás nem lehet a férfiak felé, de még azt a nagyon alapot sem tudja megugrani a többség.
2023. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

"Nektek is feltűnt ez, és vajon itthon magasabbak az elvárások a férfi külsejét tekintve"


Ez úgy hangzik, mintha egy a csúnya, gonosz, eljárásokkal teli nő csak kiválasztana egy klassz pasit, akinek kötelessége engedelmeskedni..


Az fel sem merülhet, hogy egy "jópasinak" legyen annyira alacsony igénye,hogy kövér nő is jó neki, csak pun*cit kapjon?!


Arról nem is beszélve, hogy létezik olyan, mikor 2 ember megismeri majd megszereti egymást, függetlenül attól, hogy külsőleg összeillenek-e az aktuális trend alapján..


Annyira együttesek ezek az álfilózgatások..

2023. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2%
Ezt én is tapasztalom, haverom vágósúlyban lévő, malacképű lénya egy helyes, sportos sráccal jár.
2023. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Mert a magyar nők a legfelszínesebbek és a legbeképzeltebbek a világon.
2023. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Az már biztos…

A férfiakra ez egy kicsit sem jellemző.

A nagy semmire elvárnak mindent, miközben ilyen okádék stílusban minősítik a számukra nem megfelelő nőket, mint a 6-os.

Az összes tiszteletlen, tahó komment mindig a férfiaktól jön a nők külsejére, akárhol olvasgatok.

Ez a nagy különbség a nyugathoz képest:itt senki nem tiszteli a nőket. Ha dugnátok, akkor átmenetileg nyaliskodtok, ha viszont nem potenciális partner, akkor az alapvető tisztelet sincs meg.

Őszinte tiszteletet, udvariasságot kellene tanulni, akkor lehet, hogy az átlag alatti külsőtökkel is lenne esélyetek.

Na de ez a szar pasi+tahó nagyon hátrányos kombó.

2023. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
#8 Aki megérdemli a tiszteletünket, azt tiszteljük. A magyar nők többsége nem érdemli meg, a hozzászólásod alapján te különösen nem.
2023. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem jártam még az említett külföldi országokban. A GYK-n az a népszerű álláspont megkeseredett pasik részéről, hogy még az átlag alatti nők is gazdag „jópasival” vannak.

Én mindenféle párt látok itthon, zömében hasonló a hasonlóval, tehát átlag az átlaggal, csúnya a csúnyával, de nem ritka azért az sem, hogy akár a férfi, akár nő azért egyértelműen „ütősebb” a párjánál külsőre. De nem értem, miért kell ezekkel állandóan foglalkozni, egyrészt van benne szubjektivitás is, másrészt se a kenyér nem lesz olcsóbb, se párt nem talál előbb az ember, ha másokat vizslat, ill. ideje lenne már azt is megérteni, hogy számít a külső, de a legtöbb nőnél nem annyit, mint sok sikertelen pasi gondolja.

2023. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!