Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén❗ Hol ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén❗ Hol ismerkedjek ha, társkereső nem opció, mert nem vagyok jóképű, programokra egyedül nem járok el, munkahelyen meg nincs lehetőségem, baráti kapcsolatok megszűntek? Hol?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 11:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egyébként nem az a gond, hogy nem akarsz büdös emberekkel együtt lenni, ez tök érthető.

Csak ne cisnálj úgy, mintha muszáj lenne pont velük ismerkedned. Ha ő nem szimpi, keress mást.

2023. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Nehéz ember vagy kérdező. Az élet a simulékony embereknek is nehéz az ilyeneknek mint te a mai világban nem sok esélyük van baráti társaságra vagy párkapcsolatra, dolgozz magadon.
2023. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Kezdj el eljárni egyedül programokra illetve keress barátokat. Amíg nincsenek barátaid, sokkal rosszabbak az esélyeid. Nem ismerek olyan korombeli lányt (20-25) akinek rendben van az, ha a srácnak nincsenek barátai.
2023. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hidd el mindenkiben van valami idegesítő, csak emberségből nem közlöd vele. Egyébként is a barátokkal nem kell minden nap együtt lenni, arra a kis időre amíg elértek a kocsmáig/szórakozóhelyig el lehet viselni a dolgait.

Egy párkapcsolat már más, ott már én is nagyon meggondolom ki lenne az akit közel engednék magamhoz, így most nincs is senki aki szóba jöhet, a jövőben természetesen ez még változhat.

2023. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: 2-es vagyok. Le lettem pontozva, mert persze itt nem szokság kimondani az igazságot. Pedig sajnos az van amit leírtam.

Én szarul nézek ki.

Viszont vannak barátaim, haverok, akikkel mindig van valami program, hétvégente ,sokszor hétköznap is. SEMMIT nem jelent!

Nem érdeklem a nőket, nem vesznek észre, nem adnak jeleket, nem kezdeményeznek nálam.

Érdekes módon a magas, jóképű haveromnak mindig akad valami csaj akivel beszélget, ismerkedik, nekem soha.

Még akkor is így van/volt ez amikor ő totál idiótán viselkedik, depressziós, világfájdalommal az arcán mászkált. Érdekes nem?

Amíg én is kellően jól néztem ki, furcsa dolog, de én is érdekeltem a nőket. Pedig én semmi jelét nem mutattam ,hogy bármelyik is izgatna, igazából tényleg nem foglalkoztam a dologgal, de mindig volt pár csaj akinek TETSZETTEM. Mitől TETSZIK valaki akiről semmit nem tudsz? Csak nem a külsőtől.... áááá biztosan nem.

Mióta szarul nézek ki már senkinek nem tetszek, abszolút leszarnak. VÉletlen van így tutira...

Nem sajnos, hanem mert

a mai világ CSAK a külsőségekről szól. Sajnos nem sajnos, de ez van, el kell fogadni. Az emberi faj így van beprogramozva, a külsőségek, az esztétikum mindenek felett állnak (ez egyébként matematikailag is leírható, tárgyaknál, épületeknél és igen, az embereknél is).

Ha te önmagadban nem nézel ki jól, nem vagy szép, nem vagy vonzó két dolgot csinálhatsz: vagy megpróbálsz javítani a külsődön, férfiként ez egyértelműen az edzést jelenti vagy pedig másra tereled a figyelmet. Olyan külsődleges dolgokra amelyeket pénzből tudsz megvenni és ez által a te anyagi téren elért sikeredet tudod reklámozni.

Nyilván itt bizonyos típusú emberek fognak csak betalálni, és valójában soha nem hozzád fognak vonzódni, de ez is egy opció, ha nincs más.

2023. szept. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!