Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hobbim a helikopter vezetés meg repülőgép vezetés írjam ki társkeresőn vagy érdemes képeket is kiraknom hogy a repülőmmel repülök?

Figyelt kérdés

Nem olyan valami 8 személyes gép családi tulajdonban van, néha kirepülünk vele Milánóba vagy Rómába..

Család minden férfi tagjának meg van rá az engedélye nekem is.

Élőben mondjam el ezt a nőknek vagy érdemes kiírni.

Sajnos most ért végett egy 10 éves házasság ismerkedni akarok.


2023. szept. 24. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 mer mér kéne dobnia?
2023. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már rakhatod is ki.


[link]

2023. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis gepek lezuhannnak sokszor.
2023. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem akartam irni, mivel ugyis kamu, de tenyleg sokszor lehet olvasni, hogy itt meg ott lezuhant kisrepülő, helikopter, engem nem lehetne semmivel felvinni, mert teriszonyom is van, de olyan baratot sem szeretnek aki allandó veszelynek van kitéve.
2023. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp egy menő dolog. Nyilván nem feltétlenül csak azoknak a figyelmét ragadod meg majd vele, akik komoly önzetlen kapcsolatot keresnek, de hát erre valók a randik. Írni én se írnék róla. Kép az okés.
2023. szept. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!