Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes komolyan egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyan egy olyan gazdagabb embert ismerkedésnél,aki elmondja van helikoptere és yacht hajója?

Figyelt kérdés

2 hete ismertem meg egy társkeresőn.Még csak egyszer taliztunk de már mondta helikoptere hajója van.

Még nem feküdtem le vele,de ezt azért mondhatta hogy könnyebben elcsábítson?


2022. nov. 2. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi golddigger vagy, akit megfekt*t aztán dob.

Nem érdemes vele foglalkozni szerintem.

2022. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Valószínű egy ilyen pasi társkeresőn ismerkedik.😂


Nem szijjgyártó péternek hívják véletlenül?

2022. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent hazudnak a cél érdekében. Nekem azt, hogy arisztokrata származású, mert szégyelte, hogy egy eldugott c. faluban nőtt fel. Pedig nem is vagyok egy sznob pitsa, hogy elvárom, hogy hercegek meg grófok ugráljanak körül, de ő nyilván ezt feltételezte rólam.
2022. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Te naiv , ostoba vagy, mondani bàrmit lehet,egy kamus köcsög...🤣
2022. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
100 ból már 50 nőt megdugott ezzel a szöveggel .. te leszel majd a sokaid senki a listáján.
2022. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki tényleg gazdag az nem henceg vele, maximum az újgazdagok, na azok kitesznek mindent a kirakatba, meg gyakran azzal pózolnak ami nem is az övék (pl. lízingelt autó vagy kölcsönkért), feltűnő Gucci, DG, LV stb márkák a ruháikon Gazdag ismerőseim, ha látnád őket nem feltételeznéd róluk, semmi faxni, rongyrázás, sőt nem is mindnek van luxus autója, van amelyik sima Peugeot-vak jár pedig lenne lamborghini - re is pénze, ugyanúgy a tescóban vesznek kaját, akciós dolgokat.
2022. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha dugni szeretne, mond, hogy a helikopterén, egy yachtra még fel tud lógni.
2022. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Hazudik
2022. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!