Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi olyan nőket vonz be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi olyan nőket vonz be amilyen ő saját maga? A hasonló a hasonlót vonzza, mondjuk egy nő hasonló kategóriás férfivel kezd el flörtölni, mint saját maga? Most külső és belső tulajdonságokra egyáránt gondolok.

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert már megfigyeltem, hogy mindig ugyanazt a nőtipust vonzottam be, és elgondolkoztam hogy lehetne e ezen változtani?

#nők #változtatás #hasonló #hasonlót vonzza
2023. szept. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, úgy, hogy nemcsak egyfajta típusú nőket veszel figyelembe.
2023. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Extrém példát mondok: tegyük föl, hogy elrabolnak, és mondjuk 3-4 évig túszként fogva tartanak egy olyan helyen, ahová magadtól sosem mennél. Megváltoznál az élmény hatására? Szerintem erre akkor is mondhatom, hogy egyértelműen, ha lényegében semmit sem tudok rólad. Vagy másik példa: olyan csődközeli anyagi helyzetben vagy, amire az egyetlen megoldás az, ha kimész egy nyugati országba, és ott szerényen, de a saját erődből meg tudnál élni, ezzel kilábalnál a katasztrofális anyagi állapotodból. De: mindenben alkalmazkodnod kellene a helyi szokásokhoz, a helyiek másfajta gondolkodásához. Megváltoznál az élmény hatására? A válasz megint csak az, hogy minden kétséget kizáróan.

Kb. ha ilyen horderejű változások zajlanának le benned, akkor változna az a nőtípus is, amelyet saját bevallásod szerint magadhoz vonzasz.

2023. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es akkor tényleg valami 180 fokos fordulatnak kéne történnie..
2023. szept. 22. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem torveny szeru, mindig ellentetesekhez vonzodtam denazokkal sosem volt tartos a kapcsolat. belul magamhoz hasonlival jottem volna ki, de azokhkz erdekes modon meg nem vonzodtam

Szal elkentetek vonzak egymast igaz ram de hasonlosagok tartanak ossze

2023. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vonzalomban nincs igazán logika. De a párkapcsolat szempontjából amúgy az a szerencsésebb, ha a hasonlóságokból van több.
2023. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!