Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem irreleváns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem irreleváns őskövület pszichológusok véleménye z generációs társkeresési problémákról?

Figyelt kérdés
Csides kata? Őskövület és ráadásul kőkemény feminista, szőrös lábú femináci aki ostobaságokat beszél. Az hogy a férfinak elég egy hajszállal szebbnek lennie az ördögnél hogy elkeljen lehet működött az ő fiatalkorában, de ma már édeskevés. Csernus? Dr Phill? Peterson? Öreg mind. Ha fiatal és egy vonzó nő vagy jóképű férfi akkor sem fogadok el tőle tanácsot. Ha egy átlagos vagy ronda valaki aki sikeres ilyen téren add tanácsot azt lehet megfogadom. Amúgy is ezek a szakemberek használhatatlanok, ma voltam pszichiáternél azt csak annyit mondott felírta az SSRI-t 3 hónapra oszt szevasz, sok érdemit nem tesz.
2023. szept. 19. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A pszichológia jó meg király, de ez is, mint minden, fejlődik. Valóban nevetséges 50 vagy akár 20 évvel ezelőtt összeszedett tudást úgy előadni, hogy általános igazság jelenleg is.

Nem az. Engem érdekel az emberi viselkedés. Ha belegondolok, hogy milyen emberek vettek körbe 10 éve és most, akkor 1-2 kivételtől eltekintve teljesen más. Nem szidni akarok senkit, nem mondom, hogy jobb vagy rosszabb bármi. Szimplán más. Egyszerűen hat a technológia, a gazdaság és még egy csomó más az emberekre.

És igen, ez a régi "legyen egy fokkal szebb a férfi, mint az ördög" egyszerűen kuka. Sok nő ismerősömmel szoktam a társkeresésről beszélgetni és férfiakkal is. Egyszerűen ezt már egyikük sem mondja. Senki.

2023. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!