Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem irreleváns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem irreleváns őskövület pszichológusok véleménye z generációs társkeresési problémákról?

Figyelt kérdés
Csides kata? Őskövület és ráadásul kőkemény feminista, szőrös lábú femináci aki ostobaságokat beszél. Az hogy a férfinak elég egy hajszállal szebbnek lennie az ördögnél hogy elkeljen lehet működött az ő fiatalkorában, de ma már édeskevés. Csernus? Dr Phill? Peterson? Öreg mind. Ha fiatal és egy vonzó nő vagy jóképű férfi akkor sem fogadok el tőle tanácsot. Ha egy átlagos vagy ronda valaki aki sikeres ilyen téren add tanácsot azt lehet megfogadom. Amúgy is ezek a szakemberek használhatatlanok, ma voltam pszichiáternél azt csak annyit mondott felírta az SSRI-t 3 hónapra oszt szevasz, sok érdemit nem tesz.
2023. szept. 19. 18:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondhatnám azt is hogy a díleremnél voltam, valószínűleg leteszem az SSRI-t fokozatosan mint a benzót aztán nem megyek többet hozzá.
2023. szept. 19. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Úristen Kedves Kérdező!

Hogyan lehet ezzel a szarral egyáltalán dolgozni?

Több mellékhatása van mint hatóanyaga.

2023. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Huszonöt éves nőként írom, hogy életem legjobb tanácsait mind nálam jóval idősebb emberektől kaptam és azért értékelem az ő tanácsaikat különösen, mert van mögöttük tapasztalat. Igen, a világ és a körülmények változnak, de vannak örök igazságok és vannak örökös emberi vonások, amik nem teszik hasztalanná az adott tanácsot vagy véleményt.

Az általad felsorolt emberek munkásságát csak nagyon felületesen ismerem, így erről nem formálnék véleményt, viszont az tagadhatatlan, hogy minél többféle forrásból kell informálódni. Az a jó, ha mindenféle véleménnyel találkozol és ezek együtt egy sokkal kerekebb képet adhatnak neked az adott helyzetről (akkor is, ha nem értesz egyet mindenkivel).

25/N

2023. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2.Elfunkcionálok, nem érzek semmi mellékhatást.
2023. szept. 19. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"People are strange when you're a stranger

Faces look ugly when you're alone

Women seem wicked when you're unwanted

Streets are uneven when you're down"


Van ami sosem változik...

2023. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az jó. Azért hirtelen nem érdemes elhagyni semmit.Főleg nem ezeket a szarokat. Én az öcsémet 5 hónap alatt tudtam csak leszedni az egyszerű szar Xanax-ról, de már végén majdnem én is beszedtem, ezelőtt 25 éve
2023. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5.Jah, csajozni is azok szeretnek akik jól néznek ki, és azoknak van részük a világ legszebb dolgának hívott kamasszerelemben akik jól néznek ki, a romantikus filmekben is szép emberek szerepelnek. Aztán amikor a kelletlen férfiak hangot adnak a haragjuknak akkor rögtön lúzerek, annak könnyű mutogatni aki soha nem volt abban a helyzetben.


6.Pár hét alatt tettem le 7 év után, nem szedtem nagy adagot.

2023. szept. 19. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem pszichiáterhez fordulnál, hanem pszichológushoz, aki nem gyógyszereket ír fel és nem általános életbölcsességeket puffogtat, hanem személyesen VELED foglalkozik, a te problémaiddal?
2023. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ó hánynál voltam már, csak rosszabb lett, kókler mind.
2023. szept. 19. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én nagynéném (apám unokatestvére ) pszichológus, a környéken szerintem elég ismert, Ge...tiban lakik, ő állítólag elég jó, hát nem tudom. Másik (anyai unokatestvér) veszprémi, hát a rokonságot állat módon tudja lerendezni, gondolom a paciensekkel már normálisabb egy fokkal, én őt szoktam a nyűgjeimmel nyaggatni, de általában csak kihozza belőle, hogy mekkora egy idióta hülye p.csa vagyok:D
2023. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!