Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi felszínesnek számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi felszínesnek számít, ha kövér lányokkal nem kíván ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 08:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Ez egyéni döntési szabadság!

2023. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

Mi a kövér neked?


Rajtam kb 5 kiló felesleg volt és megtetszett egy új kolléga, aki rányomult mindenkire, aki vékony, de én meg nem kellettem neki. Ez szarul esett. De sok srácnak meg bejön ez az undorítóan sok 5 kg plusz úgyhogy tök mindegy :D

2023. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
12-es teljesen átérzem, amit érzel. Ugyanígy jártam én is, azzal a különbséggel, hogy mindig nekem "sírta" el a bánatát, hogy épp melyik vékony kolléganő kosarazta ki.....
2023. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek lehetnek preferenciái. Itt az oldalon divatos felszínesnek nevezni mindenkit, aki nem akar bárkivel összejönni. Én is a magas, sötét hajú pasikat preferálom, de megkaptam már én is hogy felszínes vagyok.
2023. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2023. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha kövérségről beszéltünk, külső, persze hogy felszínesség az egész.


Ha máshogy fogalmazol, talán nem. De így hogy egy külső tulajdonság miatt szóba se állsz...

2023. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Kövér nőként mondom, én nem tartom annak, ameddig ki nem derül olyasmi, hogy amúgy tetszene a kövér nő, de hát nem akarja, hogy kicikizzék a haverok / az utca népe.
2023. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%

12# elhiszem, hogy irigykedve nézed a vékony, sportos nőket, itt meg hiszitel, hogy nem kellesz a pasinak...

Hát tessék megszabadulni attól az 5 kilótól ( ha annyi egyáltalán 🤔)

2023. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egyáltalán nem hisztizett a 12, szimplán leírta h rosszul esett neki és ennyi. Mi ezzel a baj? EGY pasinak nem kellett, nagy dolog.

Mint ahogy említette sok férfinak meg egyáltalán nem probléma, ha valakin van 5 kg felesleg (azért ne állítsuk be, mintha 15-20 kilókról beszélnénk..), szóval nem látom hol a probléma és főleg miért kéne leadja, ha NEKI így megfelelő ÉS még pasit is talál?! Ha zavarja, majd leadja.

2023. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki felszínes (férfi/nő) ha csupán a külsőségek alapján választ partnert.
2023. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!