Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nem csúnya teljesen átlagos normális férfinek két három matche van Tinderen úgyhogy előfizetett mindenre és szinte minden nőt jobbra húz?

Figyelt kérdés
Haverom panaszkodott múltkor hogy nem érti ezt a tindenet teljesen, mert előfizetett mindenre és szinte majdnem minden nőt jobbra húz és mégis csak pár találat van
2023. aug. 31. 16:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Annyira ciki ez a régen minden jobb vót boomer vernyákolás, hogy beszarok...
2023. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
45%

#40: Persze, ha valaki kiég és dolgozik érte, akkor ő a gáz.

Ettől függetlenül a tiktokon is vannak tök jó tartalmak.


#41: Ez mondjuk most úgy nézett ki, mint amikor orbán védené a rekord inflációt! :D

2023. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

42

Húha, ilyen korán ennyire ostobának lenni... Mindenesetre hízelgő, hogy szerinted én egy személyben vagyok felelős a jelenkor minden problémájáért. Sosem gondoltam magamra ilyen fontos emberként.


Mindenesetre aki folyamatos régenjobbvótozik, az bizony a visszasírt korokban is régenjobbvótozott volna, mert valójában nem a jelenkorral van problémája, hanem önmagával. Nem tud alkalmazkodni, nem tud beilleszkedni és az úszni képtelen kacsa jobb híján a vizet okolja a sikertelenségéért.

2023. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!