Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nem csúnya teljesen átlagos normális férfinek két három matche van Tinderen úgyhogy előfizetett mindenre és szinte minden nőt jobbra húz?

Figyelt kérdés
Haverom panaszkodott múltkor hogy nem érti ezt a tindenet teljesen, mert előfizetett mindenre és szinte majdnem minden nőt jobbra húz és mégis csak pár találat van
2023. aug. 31. 16:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
83%

Srácok, azért ne vonjunk már le a Tinderből társadalmi következtetést:D

Igen, a tinderezőket jól jellemzi a fent említett helyzet, de ez vonatkozik a férfiakra és a nőkre IS.


A Tinder alapvetően nem egy jó ismerkedős app.


Végtelenül felszínes és tömeggyártott. Futószalagon jönnek eléd az emberek akiket néhány másodperc alatt megítélsz és döntesz felőlük. 99%-ban a külső a döntő, sőt, hiába néz ki valaki tényleg jól, ha mondjuk szar képet lőtt magáról.

Minden nap elhangzik itt pártucatszor, hogy a Tinder a jó külsejű embereknek használható, pont azért, mert csak és kizárólag a külsőről, a felsínes és gyors ismerkedésről (alapvetően amúgy szexpartnerkeresésről) szól.

Mégis itt rinyál eg yhalom átlagos ember, hogy nem jött be nekik a Tinder. De... miért is? Ha egyszer nem nekik lett szánva...

2023. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

19

Akkor úgy látom, nehezen meg a szövegértés.

2023. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
74%
21. Akkor nézzük a lehetőségeket... Hmmmm, talán ha bele botlasz véletlenül a nagy Ő-be, akkor szerencséd van. A társkereső oldalak, appok használhatatlanok ha csak nem vagy jóképű. Élőben a nők már nem ismerkednek ha nem vagy az ismerősi körükben. Na meg ott is a külső fog dominálni egyértelműen. Szóval? Ötlet? Ja igen, ma már kizárólag a nagy dobás, a szuper igazi kell, ha nem vagy az, akkor inkább egyedül vannak a nők.
2023. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
91%

23, te már ott elbuksz, hogy "ne ismerkedj olyannal, aki kategorikusan pikkel rád":D

Nehéz a párkeresés? Igen. Ha téged túlzottan leterhel, akkor ne ismerkedj, ennyi.

2023. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24. Nyugi, annyira nem érdekel a téma, én csak reagáltam egy kérdésre. Nem terhel le, mert nem is fektetek bele energiát feleslegesen. Nem vagyok a nők álma külsőre, én ezt tudom, elfogadtam. Az életem jó, kiegyensúlyozott.
2023. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit panaszkodsz?:D
2023. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
25. Csak reagáltam a kérdésre. Ez a véleményem! Tudod, szólásszabadság, demokrácia és a többi.
2023. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a kérdésre reagáltál, hanem a 21. válaszra. Csak mondom:D
2023. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
54%

De, nyugodtan vonjunk le következtetéseket a tinderről a való életre, ugyanis képzeljétek el egy 2019-es felmérés alapján a párok kb. 40%-a ma már internetes ismerkedéssel jön össze. És ahogy a trend kinéz ez mostanra 2023-ra már biztos elérte az 50%-ot. De ehhez egyébként elég csak ha van agyad, ha megnézed hogy az emberek mennyivel befelé fordulóbbak is a covid óta. És megsúgom az összes internetes társkereső kb. úgy működik, mint a tinder, baromi sok férfival és válogatós nőkkel.


[link]


Ez a fenti a kép. Ez a lenti pedig a tanulmány, amiből van:


[link]


Eközben azon pároknak a száma, akik még a régi normális módokon találkoztak, középiskolában, egyetemen, munkahelyen, baráti és ismerősi körön keresztül, folyamatosan csökkenőben van.

2023. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Ne csúsztass.

Online ismerkedés =/= Tinder.

2023. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!