Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nem csúnya teljesen átlagos normális férfinek két három matche van Tinderen úgyhogy előfizetett mindenre és szinte minden nőt jobbra húz?

Figyelt kérdés
Haverom panaszkodott múltkor hogy nem érti ezt a tindenet teljesen, mert előfizetett mindenre és szinte majdnem minden nőt jobbra húz és mégis csak pár találat van
2023. aug. 31. 16:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
10. Ne csináljunk már úgy, mintha csak a tényleg ronda és kövér férfiakat húznák balra a nők.
2023. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is 2 matchem lett átlagosnak mondható férfiként úgy, hogy nem fizettem elő. Ebből következik, hogy nincs értelme előfizetni.


Tényleg 5x-ös férfi többlet van, teljesen jó arány az a 2-3 match.


Nyomni kell, aztán hátha lesz valami.

2023. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A legtöbb átlagos pasinak nincs túl sok matche tinderen. A csajok elvárásai külső terén elég nagyok.
2023. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
72%

11

Abban a másfél hétben, amíg tindereztem, én rengeteg olyan férfit húztam balra, akiknél kevésbé jóképűbe is szerelmes voltam már a való életben. De érted, ott vagy egy online felületen, konkrétan SEMMIT nem tudsz a jelentkezőkről, akiből van vagy 500 naponta... Hát persze, hogy külső alapján válogatsz.

Én ezért is léptem le onnan. Végtelenül felszínes, amivel amúgy nem lenne bajom, de én akkor már nem alkalmi szexpartnert kerestem.

2023. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Tinderre férfiként akkor érdemes regisztrálni, ha a való életben is extrém jó pasi vagy, könnyen csajozol, bomlanak utánad a nők, nincs gondod az ismerkedéssel, de könnyen és egyszerűen akarsz szexpartnert találni, átlagos vagy akár átlag alatti csajokat megfektetni egy kis egotuning gyaránt.

Átlagos férfiként nem ajánlott, extrém türelem és elszántság kell hozzá, hogy akár egy-egy értelmes beszélgetést tudj folytatni. Ha már legalább 40-50like és 3-4 match-ed van az jónak mondható.

Átlag alatti férfiként TILOS regisztálni! Csak elveszi az egész a maradék önbizalmad. Átlagosként is eléggé necces a dolog, de átlag alattiként tényleg ne próbálja ki senki...

2023. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
14. Nem a végtelenségig kell húzogatni, hanem ha annyira komolyra mész, akkor az első matchedig húzogatsz jobbra-balra, aztán vele elkezdesz beszélgetni és végigviszed a dolgot. Ha 1 nap múlva elhal a beszélgetés addig, ha összejössz vele és törlöd az appot, akkor addig. Így is lehet használni a tindert, ha valaki nagyon akarja és annyira szuper komolyat keres, nem kell ráfüggni a húzogatásra.
2023. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

16

Mint azt említettem kb 10 napig tindereztem. Nem tudom, honnan jött ez a "ráfüggés"...

2023. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
15. A rengeteg férfi pont hogy a saját helyzetét rontja. Mit látnak a nők? Azt hogy naponta 500 pasi áll sorba előttük! Aztán hogy a pasik egymásra licitálnak! Ha csak átlagos, nem kipattintott, ámde normális férfi vagy az már kuka. Mindenben ki kell tűnnöd, de ez leginkább csak a külsőre vonatkozik. A pasik a hulyék, maguk alatt vágják a fát,főleg azzal hogy szellemileg retardáltak, és görcsösen hajtják a szexet, hogy már bárki jó lenne nekik, csak legyen este szex. Koldusok.
2023. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
45%
17. Azt írtad "volt vagy naponta 500", ebből jött.
2023. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ma a nők nem ismerkedni akarnak hanem válogatni. Kiválasztani a legszebb példányt, majd azzal szexelni. Ha nagy kan, akkor meg szenvedni mellette, ugyanis a férfiak ha tehetik alul választanak hogy a nő Istenként csodálja őket, a nők meg felül akarnak választani, hogy a férfire mint Istenre tekintsenek. Na ezért marad hoppon a sok pasi. A nőket felemelték, így még a ronda nőknek is szuper pasi jár, ha nem, akkor inkább egyedül vannak.
2023. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!