Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak magammal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal, ha a nők 80-90 százaléka nem jön be nekem? Igy sosem lesz párom, egyszerűen nem tudom lejjebb adni az igényeimet, akit nem találok szexuálisan vonzónak, azzal nem tudok elkezdeni ismerkedni...

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás? Komolyan mondom érdekelne, hogyan csinálja azt valaki, hogy mondjuk a belsője fogja meg. Én is ismerek olyan lányt akinek nagyon szimpatikus a természete, a hozzáállása, de ha nem tetszik, nem tudok rá jövendőbeli páromként tekinteni. Elbeszélgetünk, de nincs meg a kémia köztünk.

#ismerkedés #lány #szexuálisan vonzó #aki nem jön be #nem lesz párom
2023. aug. 30. 10:44
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

17-es próbálkozok, aztán valami csak lesz. Nyílván az se mindegy hol lakik az ember, kikkel találkozik össze. Például nekem tetszenek az egzotikus kinézetü nők is, voltam egy ideig külföldön ott volt erre lehetőség, nyílván Magyarországon nincs, és most nem akarom hogy rasszistának legyek beállítva, de pont abból a népcsoportból való nők nem igazán szoktak megmozgatni, bár volt már olyan.

Nem tudom hogy hogyan alakul ez ki hogy ki tetszik vagy nem, azt hallottam hogy mindenki a genetikájához legjobban passzoló személyeket keresi, tehát amiből egészséges utód születhet. Dehogy ez igaz e azt nem tudom ,majd brit tudósok megállapítják.

2023. aug. 30. 13:25
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer mondták apámék, hogy azért vagyok egyedül mert nekem nem kell senki."



"Kit érdekel random idegenek véleménye?"


Mondjuk akinek a szülei a random idegen kategóriába esnek, ott kicsit érthető ha nehezen megy a pártalálás. :D


Szerintem rossz helyen keresed a problémát. Tapasztalatlan vagy, nem ismered a szerelmet. Hidd el, bele tudsz szeretni egy számodra 10/6-os nőbe is. Csak már berögzült nálad ez a baromság, hogy a külsejükkel van a baj.

2023. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én a férfiak 99 százalékával vagyok, egyedül is maradok…
2023. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

22-es

Szerintem rossz helyen keresed a problémát. Tapasztalatlan vagy, nem ismered a szerelmet. Hidd el, bele tudsz szeretni egy számodra 10/6-os nőbe is. Csak már berögzült nálad ez a baromság, hogy a külsejükkel van a baj.


Tanítsd meg hogyan kell ezt csinálni, hogy bele tudok szeretni egy külsőre nem tetsző nőbe. Én lennék a világ legboldogabb embere, komolyan mondom.

2023. aug. 30. 16:31
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

24

Gondolom a nekes tetszo no, vékony, sportos, széparcu, és minimum instapozitiv. Te ehheh kepest csóro vagy, anyaddal laksz, és semmit mem.tettel le az asztalra

2023. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

24-es nem vagyok csóró és nem anyámmal lakok ebben tévedsz. A nekem tetsző nők valóban inkább vékonyak és szép arcúak és még szóba is állnak velem.

Azt meg had döntsem már én el mi az ami bejön nekem.

2023. aug. 30. 21:20
 27/33 anonim ***** válasza:

14

Hol olvastad te, hogy csak a kulsorol van szó?

2023. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

26

Egészen nyugodtan, csak ne sirj, hogy nincs nőd! 🤣

2023. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert az jobb, ha olyan nője van, aki nem jön be neki? Minek...?
2023. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29-es hogy legyen egy mérgező kapcsolatom...sokra megyek vele.
2023. szept. 1. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!