Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak magammal, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak magammal, ha a nők 80-90 százaléka nem jön be nekem? Igy sosem lesz párom, egyszerűen nem tudom lejjebb adni az igényeimet, akit nem találok szexuálisan vonzónak, azzal nem tudok elkezdeni ismerkedni...

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás? Komolyan mondom érdekelne, hogyan csinálja azt valaki, hogy mondjuk a belsője fogja meg. Én is ismerek olyan lányt akinek nagyon szimpatikus a természete, a hozzáállása, de ha nem tetszik, nem tudok rá jövendőbeli páromként tekinteni. Elbeszélgetünk, de nincs meg a kémia köztünk.

#ismerkedés #lány #szexuálisan vonzó #aki nem jön be #nem lesz párom
2023. aug. 30. 10:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha csak a 80-90% jön be. Bár attól függ, miért. Ha ez azt jelenti, hogy csak a legszebb lányok jönnek be, akkor nehéz dolgod lesz. Ha egyben nézed, külső-belső, akkor keresgélj a megmaradt 10-20 között.
2023. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
10-es nekem is mondták már hogy válogatós gyerek...Jó lenne ha saját magával foglalkoznának az ilyenek igen. Volt főnököm is mondta hogy nincs barátnője meg fél a nőktől...mert visszahallottam. De arról nem beszélt hogy ő egy nyomorék alkoholista..amugy meg olyan hogy minden második nőre ráugrana, ennyire igényes.
2023. aug. 30. 11:46
 13/33 anonim ***** válasza:

7

Teljesen jól gondolod.

én drukkolok neked.

2023. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Aha a nőket meg azonnal átkozzátok ha az kimeri válogatni a jó pasikat a sok dagadék közül.
2023. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel lélekben, hogy nagyobb a valószínűsége, hogy tényleg egyedül maradsz. Ez a 20-as és 30-as éveinkben sem feltétlenül könnyű, de szerintem 40 vagy 50 fölött még kegyetlenebb lesz.

Hasonlóan vagyok ezzel, csak nőként. Annyi a különbség, hogy külsőre jóval többen tetszenek, mint a férfiak 10-20%-a, csak ettől még ugyanúgy nem működik a kémia velük, mint ahogy esetedben a nők 80-90%-ával. Nem hatnak úgy a hormonháztartásomra, nem olyan az illatuk (mármint a saját természetes, nem az általuk használt parfüm, deo, tusfürdő, akármi), mit tudom én...

Sajnos a legtöbb, legjobb, amit össze tudok hozni, az ez. Minden rendben vele kinézetileg, személyiségileg, életstílust, célokat stb. tekintve, épp "csak" 0 kémia. Hogy még az is legyen mindezek mellé, ahhoz valami csoda kellene szerintem. Ebből kiindulva írom, hogy esélyesebb az egyedül maradás.

2023. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15-ös én is látok olyan csajokat, akik kinézetileg is rendben lennének, nem túlsúlyosak, jó az alakjuk, szép az arcuk, szóval minden klappol, viszont nincs meg az a plusz, ami miatt tetszeni tudnának, nekem kell az is hogy ki tudjak alakítani vele szemkontaktust, onnantól már szimpatikusabb egyből, ha ez nincs csak elnézünk egymás mellett, akkor nem alakul ki semmi és nem megyek oda hozzá kezdeményezni, kivéve ha tényleg nagyon nagyon bejön, de abból meg általában nem szokott lenni semmi, pár mondat után lejön, hogy a háta közepére se kíván.


Volt egy haverom az összejött olyan nála akár jóval idősebb nőkkel is, akikkel én el sem tudnám képzelni. Kérdeztem tőle hogy csinálod, azt mondta ha annyi barátnőm lett volna már mint neki, akkor máshogy állnék a dolgokhoz. De aztán az ilyenek nem sokáig tartottak neki, szét mentek hamar. Végül talált egy egész jól szituált nőt magának, igaz már volt gyereke, összeházasodtak, nevelik a gyereket.

2023. aug. 30. 13:06
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
#16: Hát pedig ez ilyen. Kezdeményezni kell annál aki bejön és remélni a legjobbakat. Szerintem nem kell máshogyan hozzáálnod, hanem így folytatni tovább. Előbb-utóbb összejön.
2023. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

11-es Leírtam már a kérdésben, hogy csak azokkal tudok párkapcsolatot elképzelni akik szexuálisan is vonzanak, igen a szép lányok jönnek be. Bár tudom a szépség relatív, de akiket én szépnek tartok, azokat általában mások is. Olyan szokott lenni néha, hogy valaki mondja ez milyen jó nő, nekem csak átlagos, vagy én mondom ugyanezt, és neki nem tetszik.

Az hogy egy csajjal elbeszélgetünk, látom hogy értelmes, jóindulatú, de nincs kémia akkor maradunk csak beszélgetőtársak. Ő sem próbálkozik, mert levágja hogy mi a helyzet. Nálam nem szokott abból semmi sem lenni, hogy húde aranyos lány, összejönnék vele stb. mert ilyenket is hallottam már, esetleg mondom beszélgetni.

2023. aug. 30. 13:16
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég beteg lett ez a világ, hogy az probléma, hogy valakinek nem tetszik mindenki aki csak szembejön az utcán:D

Emberek! Ez a normális!

2023. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
17: Vagy nem. Nyilván biztatni szeretnéd a kérdezőt, ami értékelendő, és addig rendben is van, hogy így tovább, mert ha belegondolunk, máshogy nincs is értelme. De rettenetesen nehéz, óriási szerencse kell hozzá, és egyáltalán nem magától értetődő, hogy összejön, sőt... :(
2023. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!