Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keres a legtöbb nő/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres a legtöbb nő/férfi tökéletes arcú,és testalkatú párt magának? Miért kergeti mindenki az ideálokat,és sikerül félre olyan sok randi? ( mivel ugye sok a szingli,társkereső)

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem keres ilyet. Csak te tartasz még ott az életedben, hogy így látod.
2023. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalakon is a melles, szép arcú nőket hajkurásszák a pasik,és ilyenekért hagyják ott az egyszerű,hétköznapi feleségeiket is.
2023. aug. 21. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, hogy ezt tapasztalod. De írtam, te tartasz még itt. Valószínű a környezetedből indul, rossz helyen keresel te is, nem a valósagban vagy.
2023. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondták már neked, hogy a szépség mindenkinél mást jelent? Az, hogy te valakit szépnek tartasz, lehet, hogy az másnak egyáltalán nem az esete és fordítva.

Mindenki a maga számára megfelelő társat keresi. Nincs tökéletes ember, mindenkinek vannak hibái.

2023. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
A legtöbb ember szereti a szépet. Én kövér vagyok, de mégis a sportos testalkat jön be. Persze nem kapom meg, de ez tetszik. Amúgy jó érzés úgy együtt lenni valakivel, hogy tiszta szívedből azt gondolod hogy "nekem van a legjobb pasim/csajom", nem pedig azt hogy "hát nem a legjobb, de jobb mint a semmi".
2023. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy ideig én is ezt csináltam, aztán már nem. A tökéletes kinézet egyedek ugyanis legtöbbször sokat foglalkoznak a tökéletes kinézettel, így aztán egyéb képességekben hiányt szoktak szenvedni. Aki testileg és szellemileg is hozzám való az kb a teljes populációból ezer ember lenne. Az nagyon durva keresés lenne. :) Erre nincs idő.
2023. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenki a legjobbat akarja, ha van választási lehetősége, ha nincs akkor is általában. Ha sok próbálkozás után sem jön össze, akkor vagy egyedül maradnak vagy megalkudnak.
2023. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt látják TV-ben és interneten. Minél jobb képűbb pasik és nőket látnak és nekik ez lesz az átlagos kinézet és ezt a szintet hozza mindenki. Az átlagos dolgozni eljáró melós kinézet már átlag alatti a mai világban. Ismerek olyan 10-en éveseket akik már a magam fajtától hányni tudnának mert nekik a híres top 10-es modellek vagy filmsztárok kellenek. Én singlie pasasként nem kellek a nőknek de az aki jobban néz ki barátnője van meg gyereke arra azért vágynak a nők de én egyiknek sem kellek. Ez baromi rossz érzés csak mert én átlag alatti nem filmsztár kinézetű szeretnék lenni.
2023. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!