Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Randivonalon (előfizetéssel)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randivonalon (előfizetéssel) be tudom állítani valahol azt, hogy maximum hány évesek láthassák a profilomat?

Figyelt kérdés
A 30-as korosztályhoz tartozom, és zavar, hogy zömében nyugdíjas nők lesegetik az oldalamat, sokan közülük pedig sokan még randira is hívnának - 20-30 év, vagy még nagyobb korkülönbséggel, ami nekik úgy tűnik nem jelent gondot. A "kit keresel" menüpontban beállítottam az értékeket, ennek ellenére továbbra is rentegeg nyugdíjas látogat el az oldalamra.

2023. aug. 17. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva szokott lenni, elég nehezen tudom elhinni hogy egy 50-60 éves nő egy 30-as férfira gerjedne.
2023. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerve az itteni 30-as férfi közösséget, nyilván azt akarod beállítani, hogy max 15 évesek írhassanak neked. Az sajnos nem fog menni, mert eleve 18 évet kell megadni minimum, annyi a korhatár.
2023. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen, a RV ilyen, nem tudod kiszűrni őket, csak instant tiltani lehet azokat, akik nem tudnak olvasni.
2023. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utcán meg tudod tiltani ki nézzen rád??? Na látod...
2023. aug. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az nem ugyanaz, mint mikor vasárnap délelőtt két húspotyolás közben megtörli a kezét és tolja az üzeneteket. Ráadásul a legtöbb 100 km-en túlról, gondolom fokozatosan tágult idáig az akciórádiusz.
2023. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, de a randivonalon előfizetéssel szűrheted ki tud neked üzenetet küldeni...
2023. aug. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Örülök, hogy hogy enniyre jó hiszemű és "jóindulatú" vagy, és hogy "ismered a 30-as közösséget". Engem is? Kicsi a világ! Tudod - nálam kb. 5 év korkülönbség bőven elég pluszban, vagy mínuszban, ennél nagyobb fesztáv már túl sok lenne nekem. Bármilyen hihetetlennek hangzik, de nem vagyok pedofil, és nem nézegetem tízen évesek profiljait. Idióta.
2023. aug. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!