Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológusom azt javasolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusom azt javasolta ismerkedjek, de semmi kedvem nincs az interneten, a sok hülye miatt, eloben meg semmi impulzus nincs?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi lenne, ha neten az értelmeseket próbálnád kiszűrni? Ha az ember belép 1-2 csoportba, kb. pár nap alatt átlátja, hogy ki az, aki értelmesebb hozzászólásokat ír. Próbálkozz náluk. Nekem is lett már így barátnőm: Látta a hozzászólásaim és rám írt.
2023. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz ügy. Teljesen megértem. Abban kell bíznod, hogy ha lelked mélyén nyitott vagy, megérkezik a neked izgalmas impulzusokat kibocsátó személy.
2023. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs kedved, akkor kár erőltetni, mert nem fog belőle semmi jó se kisülni. direkt, erőltetett egyoldalú, gyanús szagú lesz az egész.
2023. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
azt írja impulzusokat kibocsájtó személy...
2023. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem se erőltesd. Én épp ezért nem vagyok fent egyetlen társkereső platformon sem. Eleve nem vagyok híve ennek, élőben meg mostanában ritkán adódott olyan helyzet, mikor ismerkedni tudtam volna.


A legjobb talán baráti, ismerősi körből választani.


Ha pedig nincs baráti kör, én először erre "feküdnék rá" a helyedben. Mármint érdekes, értékes embereket megismerni, de nem feltétlen párkapcsolat kialakításának céljából. A többi majd úgyis jön magától.

2023. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusnak pont tudnia kéne hogy ezt nem kell erőltetni. Ha valaki nyitott kezd majd rá lenni akkor úgyis elkezd ismerkedni.
2023. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

ezek kifogások.


azt mondják egyes nők h a neten nem mert ott senki nem akar komolyat és jajj mindenkinek csak szexre kellek...


élőben meg jajj nem is tudom hol, de itt ezért ne ott azért ne amott meg azért ne jöjjenek oda...

2023. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én régen a búra alapítvány oldalán ismerkedtem, ott sok értelmes a te problémádhoz hasonló ember van..



Máshol sajnos elvétve fellelhetőek, főleg mióta minden hülye hozzáfér az internethez. 2008-2012 jobb volt.

2023. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Sok hülye = sok nem jóképű
2023. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!