Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha nem szeretem a bulikat ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy barátnőmet sem bulikban ismertem meg. Kettőt gimiben. Utána hármat művészeti közösségekben.
2023. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne bulikban.
2023. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Ismerkedni sok helyen lehet! Strandon, koncerteken, cukrászdában stb.
2023. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy bulis, akkor ne is buliban keress barátnőt. Menj abba a közegbe, ahol jól érzed te is magad
2023. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Sehol. Az ilyenek akkor tesznek szivesseget a vilagnak, ha nem ismerkednek.
2023. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha szociális fóbiás vagy, kérdező, akkor sehol.
2023. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső


Iskola / egyetem / munka (Az utóbbit csak félve említem, mert nem a legnyerőbb ötlet a közvetlen munkatársakra rámozdulni, de láttunk már kivételeket.)


Internet (Gondolok itt akár a Gyakorira, akár egyéb fórumokra, facebook csoportokra. Célszerű ezeken a helyeken kicsit messzebbről indítani az ismerkedést. Azaz ne egy "Hali 25F imsi?" szöveggel kezdeni, hanem beszélgetni kicsit, mielőtt a párkapcsolati értelembe vett ismerkedésre kerülne sor.)


Hobbi / szakkör (Fokozottan könnyített terep olyan közegben ismerkedni, ahol eleve van közös érdeklődési kör és téma. Mondjuk érdemes olyan hobbit választani, amit (a) közösségben is lehet végezni, (b) tényleg érdekel, (c) nők is előfordulnak a kedvelői közt.)


Önkénteskedés


Kulturális / politikai esemény


Vallási gyülekezet (Nyilván akkor, ha az embert érdekli valamennyire a hit, és persze vigyázni kell, hogy szektákba még véletlenül se keveredjen.)


Kutya sétáltatás (Szerintem nagyon könnyű kutya sétáltatás közben beszédbe elegyedni valakivel, de nyilván ehhez kell egy házi kedvenc.)


Kocsma (Más mint a buli, mert itt azért nem föltétlenül döng hatszázezer decibellel a zene, és önkívületi állapotban táncoló emberek helyett többnyire asztalnál beszélgető társaságok a jellemzőek. Itt szerintem nagyon jó külső és hatalmas önbizalom kell ahhoz, hogy az ember sikeresen ismerkedjen, de nem lehetetlen.)


Utcán / tömegközlekedési eszközök való leszólítás (Ezt a végére hagytam, mert ez jön be a legkevesebb eséllyel. Véleményem szerint itt sem a vaktában lövöldözés a célszerű, de mondjuk egy 4 és fél órás vonatút alatt azért szóba lehet állni a melletted utazó lánnyal / fiúval, ha úgy érzed, ő is vevő lenne rád.)

2023. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!