Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek attól ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek attól ha szeretek valakit, csak nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Nem mondtam még el neki. Ugyan tudom, hogy nem lehetne az enyém..(nem az okok a lényegesek)

Ha ki akarnék szeretni belőle azzal örökre meg kéne vele szakítanom a kapcsot (ezt nem szeretném), vagy másba beleszeretni.

Most próbálok ismerkedni, de akárhányszor talira kerülne a sor, berezelek és nem megyek el. Csak a fiúbarátomra tudok gondolni, mindnekit hozzá mérek. Egy talin voltam, onnan is bőgve jöttem haza, mert fele annyira sem jól éreztem vele magam.

Így csak szenvedek, mert állandóan arra gondolok, miylen jó lehet összebújni, szeretkezni, csókolozni a fiúbarátomal, vagy csak ha ő is szerelmes lenne belém.

Viszont szeretnék egy párt, szeretném átélni a kapcsolatot, de olyan mintha képtelen lennék beleszeretni másba. Szerintetek hagyjam ezt a eltervezett ismerkedést, vagy folytassam hátha megfog valamelyik srác?

20/lány



2021. jún. 22. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Elég hasonló szituba vagyok én is.

Most arra jutottam, hogy ismerkedek, de nem erőltetek semmit, nem görcsölök rá. Legjobban persze azt szeretném, ha összejönnék a lánnyal, akit szeretek, de nem szabad csukott szemmel járni...

25/F

2021. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy fair. Ismeretlen sráccal, első randin mégis hogyan érezhetnéd magad olyan jól, mint azzal, akivel évek óta barátkozol? Esélyt sem adsz nekik.
2021. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszerűen a nagy szerelmet várom. Másrészről rosszul is érzem magam, hogy mással vagyok és nem Vele. Holott az majdnemhogy halott ügy...
2021. jún. 22. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltad, de nem jött be, mert egyfeszt a másik fiúra gondolsz.

Nem tűnik fel?

Vagy szakíts meg minden kapcsolatot a titkos szerelmeddel, vagy szenvedj életed végéig. Más lehetőség nem nagyon van.

Így a legjobb esetben is csak annyi történik, hogy tönkreteszel valami szerencsétlen fiút, aki nem érti, hogy miért nem jó neked, pedig a lelkét kiteszi.

2021. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz találkozni másokkal, ha szerelmes vagy? Előbb túl kellene magad tenni rajta és csak utána ismerkedni. Miért akarsz másokat bántani? Ha belédszeret valaki..de te a haverodat szereted akkor mi van?

Nem érzed úgy, hogy picit gáz búfelejtőként ismerkedni?:)

2021. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak búfelejtő. Szeretnék szeretni valakit és szeretném ha viszont is kapnám.
2021. jún. 22. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te már szeretsz valakit, és most csak pótlékot keresel. Pont azért nem tudsz ismerkedni se. Akivel randiztál, vele se volt más gond, csak nem "ő". Összehasonlítod vele végig. Az lesz a jó, aki külsőre, belsőre hasonlít, és elkezded presszionálni, hogy megváltoztasd, és minél jobban hasonlítson az ideálhoz.

Ezzel csak szenvedésre ítéled azt, aki belédszeret. Sose lesz "ő", te sose leszel elégedett, sose lesztek boldogok.

2021. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Add fel az ismerkedést és gondold át, van-e esélyed arra, hogy ez a szerelem 1-2 éven belül elmúlik, ha továbbra is barátkozol vele. Ha úgy érzed, hogy így nem lesz vége, akkor 2 lehetőséged van. Vagy megszakítasz minden kapcsolatot a fiúbarátoddal és néhány év alatt meggyógyulsz, elmúlik a kötődés és képes leszel másokat is észrevenni. Vagy maradtok barátok és nem leszel képes szerelmes lenni másba, tehát maradsz egyedül.

Persze az is ott van, hogy nyitsz felé. De azt írod, nincs nála esélyed.

2021. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!