Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek autó kell. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek autó kell. A hollandoknak elég a bicikli is?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 17:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy vicces, hogy itt a nők írogatják, hogy ők nem furikázzák a másik seggét, de engem mindig furikáztak az exeim ÚGY, HOGY NEM IS KÉRTEM ERRE ŐKET. Én sosem várom el, hogy a nő furikázzon, amikor nincs autóm, de aztán a nők csak megteszik kérés nélkül is egy nekik tetsző pasinak, vagy akibe bele vannak zúgva.
2023. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

Autó és lakás nélkül a férfi kuka.


Hiába sírsz rajta! Költözz külföldre ha szerinted ottani nőknek nem elvárása.

2023. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Az autó amúgy is a bicikli alatt lenne ha így működne.
2023. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
22. Szerencsére nem 30+ -os nőkkel ismerkedem.
2023. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

12 éves koromig úgy neveltek a két tesómmal a szüleink, hogy nem volt autónk. Akkor vettünk egy ócska trabit, ami 4 évig húzta a belét. Aztán évekig megint nem volt autó a családban.

Viszont volt fél óránként busz a nagyvárosba, ritkábban vonat. Az emberek helyközi járatokon jártak dolgozni.

Ma fele annyi busz jár, vonat 6x egy nap, a kis csühögős. Ügyeletes gyógyszertár 15km., nem méregdrága bolt nagybevásárláshoz dettó. De iható sörért pl. már Szlovákiába járok át, mert átváltással is annyiba kerül, mint itthon a moslék Soproni és társai. Itt egy kínai cipőt nem tudok venni a 45-ös lábamra, pedig 5 ezres város! A párom 15km-re lakik, állandóan kimarad a busz, nincs sofőr. Jövőre inkább megcsinálom a motorjogsit és veszek egy kis 125-ös motort, hogy a 630 forintos benzinből legalább nyáron ne kelljen 6 litert elfüstölnöm 100-on.

2023. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
Nő vagyok, és nem nagyon tudom elkeozelni az eletemet auto nélkül itthon. A tömegközlekedes egy nagy szar! Erasmus programban tanulhattam Angliában, na ott tökéletesen elvoltam nélküle, de itthon lehuzhatod magadat a wc.n nélküle. Rádasul, gyereked sem lehet, ha nincs autod.
2023. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
39%
#12 Én sem vagyok bélpoklos, de minden héten telepakolom a csomagtartót. Ja, és egyedül élek.
2023. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van férjem, és van autónk is.

Ha nem lenne férjem, de a munkahelyem ugyanott lenne, akkor is szükségem lenne autóra. Illetve engem rendkívül bosszant a tömegközlekedés.

Biciklizni szívesebben bicigliznék amúgy busz helyett, de ahhoz sajnos tényleg messze van a munkahelyem. Min 1-óra bicajjal, nem hiszem hogy a testem bírná, ahhoz edzenem kellene. 😀

De mindenesetre, kérdező kedves, nekem van jogsim, van autóm, és nő vagyok. Ha nem lenne férjem, teljesen mindegy lenne hogy akivel összejövök annak van-e autója, hiszen nekem van!

(Alapvetően az autót én vettem)

Max annyi jönne jól, hogy jogsija legyen. Bár, nem panaszkodom, a férjemnek sincs jogsija, ő nagyon jól elvan a tömegközlekedéssel is, de sokszor én viszem el helyekre. Úgy mondanám inkább, hogy munkahelyen kívül mindenhová autóval viszem.

Ettől ő most férfiatlan? Ugyanmar....

2023. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 veterán vas ***** válasza:

Gondolom a kérdező fejében megszületett a következtetés:

a holland nők ennyire igénytelenek. 🤣

2023. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%

"Autó és lakás nélkül a férfi kuka."


30-40 felett meg azért elvárható, hogy ne anyucinál éljen valaki,


25 körül keveseknek van.

Idősebbekkel meg nem ismerkedem. Majd nekünk is lesz minden. Illetve nekem van lakás és autó is. Igen, szülői segítségel. Nem mindegy?

2023. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!