Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 és 40 év közötti nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és 40 év közötti nők! Járnátok egy ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. aug. 8. 16:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Engem ez a nőies puha pufiság nagyon taszít. Soha nem kéne. Objektíven nézve olyan átlag aljának mondanám, szóval nem szörnyszülött, de nekem ez soha nem jöhetne szóba.

43N

2023. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Ja bocs, most látom kiestem az életkorból, de mindegy. 30 évesen meg pláne nem kellett volna egy ilyen :D
2023. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem kéne. A hideg ráz ki az ilyen kinézetű férfiaktól, plusz behánynék, ha a virsli ujjaival hozzámérne.
2023. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Úgy ül azon a biciklin mint Mari nénin a vasárnapi mise után átszelleműlve. Kérdező látom profik a képeid minőségben,de azért keress fel másik fotóst is aki férfiasabban tud ábrázolni.
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Donáth Anna férje van a képen, ha valaki nem tudná.
2023. aug. 8. 19:45
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
#15 nem tudtam! Hát pfff... na akkor most rinyálj incike hogy nem jut nő, sőt ez esetben jó nő átlagos - ez esetben inkább ronda - pasiknak :D
2023. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
15. Anti nő egy anti férfivel, összeillő páros.
2023. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem nő vagyok, de szerintem alapvetően semmi gond nem lenne vele... csak le kellene adni egy kis felesleget, és akkor máris jobban látszanának az arcvonások a pufiság helyett. A hájas ujjai sajnos tényleg visszataszítóak.


F 30

2023. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik. Nem a súlyfelesleggel van bajom, az nem zavar , hanem egyszerűen az arca nem tetszik úgy egyben. ( sem a haja) bár azon lehetne változtatni, de az arca akkor sem vonzó számomra. Inkább egy Matt Leblanc féle pofi 30+ évesen, na az ő arca tetszik, a párom is hasonlít rá:).

Vagy mondjuk aki még híresebb és szerintem jó pasi, Tarkan a török énekes, neki nagyon helyes arca van.

2023. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem kifejezetten aranyos, kedves arca van - és ezt nem a "aranyos, deeee" jelleggel értem, hanem tetszene is.
2023. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!