Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meg lehet unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet unni a társkeresést?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy jobb egyedül lenni, mint párkapcsolatban. Manapság az emberek megbízhatatlanok. A nők is és a férfiak is. Ha össze is jönnék valakivel, pár éven belül úgy is szakítanánk.
2023. aug. 7. 23:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
10. Végre valaki! 🙏
2023. aug. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

#10


ehhez bazira nagy mázli kell, és van aki várhatna erre évekig vagy 40-50 éves koráig is míg valakit mellé sodor az élet...

---> ezaz emberek egy részének működik de a másiknak egyáltalán nem.


A társkeresők ugyanez ---> nem való minden embernek, túl nagy a választék, túl nagy a szórás...ha egy bizonyos mércét nem ütsz meg jobb ha nem is regisztrálsz.

2023. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Akkor a válasz, legyél benne a top20-ban vagy felejtsd el az online társkeresést! Elégedett vagy? Nem!
2023. aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
10: Én (2. hsz.) sokáig nem erőltettem, mert viszolyogtam (a mai napig is egyébként) tőle. De nem volt könnyebb, ugyanis nekem nem volt olyan szerencsém, hogy összesodorjon valakivel az élet, véletlenszerűen találkozzunk, és aztán szép fokozatosan, görcsmentesen, természetesen alakuljon. A 20-as éveim kb. 3/4-e teljesen egyedül, üresjáratban telt. Igaz, a mostani helyzet sem jobb, de legalább van egy hangyafasznyi esély. Amíg nem erőltettem, szó szerint semmi nem volt, repültek a kukába az értékes fiatal éveim.
2023. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A hangyafasznyi esély nem sok.
2023. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok, de még mindig több, mint a nulla. És bár nagyon frusztrált vagyok így is, még mindig jobb érzés aktívan tenni érte, mint tétlenül várni a csodát, full üresjáratban töltve a 30-as éveimet is. Nem olyan könnyű ám békésen belenyugodni, hogy ez van, ezt dobta a gép, nekem ezen az életterületen sosem lesz szerencsém, mert mindenkinek nem lehet...
2023. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, azonkívül várd ki a végét, lehet hogy csak későn érő típus vagy.
2023. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Erőltetni?


Ha nem teszek semmit, még mindig nem lenne senkim, és soha nem is lett volna.


Várni várni várni....meddig? életem végéig?


Egyeseknek működik ez a marhaság h jön amikor nem számítasz rá, meg ki kell várni, igen néhány embernek.

De a többségnek nem.


Ha semmit nem teszünk azért, hogy történjen valami akkor nem is fog-.


Nem kell messzire mennem egyáltalán nem, öcsém jóképű srác lett én nagyon nem. Neki elég volt első nap felmennie egy társkereső már is lett randija, és ugyanúgy bulikban is összejött hamar.

Nekem nem. Nekem sokat kellett tennem érte míg végül 100-ból 1 összejött.

2023. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, a nagy számok törvénye alapján, minden egyes számmal növeled az esélyeidet, csak még mindig ott van a minőségi kérdés, hogy mennyire passzoltok.
2023. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
17: Ezt olyan könnyű bedobni. De ahogy jeleztem is (16. hsz.), amikor benne vagy, egészen más. Tudom jól, hogy nem kell erőltetni. Belátom, hogy nem megy. De elfogadni megbékélve? Nem vagyok egy Buddha-alkat, így ez nekem nem sikerül. Legfeljebb keserűen, frusztráltan beletörődnék, és ülnék nyakig a depresszióban. 32 éves vagyok, nő, nincs hová várnom tovább a csodára, lassan végleg "elhervadok", én nem vagyok az a típus, mint amilyennek itt néhány nő feltünteti magát, hogy élete legjobb formájában van a 30-as és 40-es éveiben. Sosem voltam szép, erre most már vastagon rájön az öregedés is, ráncosodom, torzul a fejem, ritkul a hajam stb. Nekem lassan lefőtt a kávé, ahogy fogalmazni szokás itt.
2023. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!