Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meg lehet unni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet unni a társkeresést?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy jobb egyedül lenni, mint párkapcsolatban. Manapság az emberek megbízhatatlanok. A nők is és a férfiak is. Ha össze is jönnék valakivel, pár éven belül úgy is szakítanánk.
2023. aug. 7. 23:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nagyon is könnyen. De azért a többség képes felülkerekedni a csalódásokon és egy szakítás után újult erővel belevágni a társkeresésbe, mert hisznek a saját boldogságukban. Bár tagadhatatlan tény, hogy ha mindenki a fentieknek megfelelően gondolkodna, nem lenne túlnépesedve ez a bolygó. De azzal egyetértek, hogy nem könnyű dolog megtalálni a megfelelő partnert.
2023. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Meg. Akár emiatt is, amit írsz, teljesen helytálló meglátás. Bennem most más ellenérzés dominál: elegem van az újabb és újabb emberekből, ugyanazokból a körökből, hogy aztán kiderüljön valami disznóság vagy "csak" az, hogy nem illünk össze, vagy ami a leggyakoribb, hogy nem működik a kémia, nincs vonzalom, így nem jó a szex sem. Annyira idegesít már, alig tudom rávenni magam a találkozókra. Közben tisztában vagyok vele, hogy ha nem teszem, nem erőltetem, akkor nem lesz semmi, mert én nem vagyok az a szerencsés alkat, akinek egy szép napon véletlenül betoppan az életébe a számára minden lényeges szempontból megfelelő, a neki való.
2023. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%

#1: Nem azért van túlnépesedve a bolygó, hanem mert olyan földrészeken szaporodnak, ahol


1. Fogamzásgátlási módszerek és annak helyes alkalmazása helyett gyógyszereket, oltásokat, élelmiszert visz a fejlett nyugat (nyilván nem önzetlen, humanitárius célból, hanem így akarja destabilizálni az ottani rendszert jövőbeli katonai puccsok, demokráciaexportok és felzárkóztatásnak hazudott piacszerzés (előbb van mekijük meg cocakólájuk, mint alapvetőbb dolgok) előkészítése céljából, ami már kb. évTIZEDEK óta szisztematikusan zajlik)


2. Misszionáriusok tanítják őket angolul (hogy jobban beilleszkedjenek a fogyasztói társadalomba, ráadásul ezek a balekok ingyen szolgálnak, hogy a mennybe jussanak), azok pedig őszintén hisznek a vallásukban, így megtanítják nekik milyen csodálatos dolog is a gyermekáldás és micsoda gyilkosság az abortusz, de amúgy is az Úr majd eldönti, hogy hány kisded szülessen.


3. A kettő kombinációja (vallásos nevelés és fogyasztói kapitalista társadalom haszonelvűsége) a dzsungelben szocializálódott amúgy sok szempontból a fehérektől életképesebb ember rájön, hogy mekkora előnyei vannak, ha sokasodik, szexelni úgyis szeret, meg arrafelé amúgy is elég ingerszegény az élet, a nyugati orvoslás miatt meg is marad a pulya, nem csak 15-ből 2, hanem akár mind a 15, arrafelé nyugdíjrendszer meg hasonló szociális háló hiányában egyébként is a tradicionális módszer volt adott, hogy a gyerekek gondoskodtak az idősebbekről, akik már öregek és betegek voltak, így hát win-win szituáció, mert a gyerekek egyik része (általában a nők) otthon maradnak a család cselédjének, az életerős fiúkat (ők úgyis kalandvágyóbbak) meg elküldik felfedezni Európát, hiszen ahonnan ennyi jóság jön, mint oltások, gyógyszer, élelmiszercsomag és még ezek a cukros üdítők és burgerek, ott valóságos kánaán van. És azok a lenge ruhás fehér nők is csábítóak és arrafelé úgy hírlik egész könnyen kaphatóak, az apjuktól se kell beleegyezést kérni meg a többi férfi sem védheti meg őket, hiszen emancipáltak.


Szóval ezért van túlnépesedés és csak a bolygó bizonyos pontjain, az összes nyugati, fejlett országban FOGY a népesség. És tedd hozzá: úgy fogy a népesség, hogy a cigányok azért szaporodnak, akik magyar állampolgárként vannak számon tartva, szóval még ők is kevesek hozzá.


És ezzel nem valami jobbikos propagandát akarok erőltetni, hogy még tetézzük az amúgy is nagy bajt azzal, hogy társadalmi felelősségből csináljunk gyereket, csak nem tudtam elmenni a félremagyarázás és a tévhitek mellett.

2023. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meguntam! (10+ éve)
2023. aug. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Jujuj te 4-es, nagyon veszélyes vagy! :))
2023. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 3-as! :))
2023. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De még hogy.
2023. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

"akinek egy szép napon véletlenül betoppan az életébe a számára minden lényeges szempontból megfelelő, a neki való"


Az ábrándozás a lélek ópiuma.

2023. aug. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én másik szinten untam meg, 6 éve semmi nem jön össze.
2023. aug. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Számomra mindig is érdektelen volt az egész dolog. Mesterkélt, unalmas, értelmetlen. Általában mégis mindig "betaláltak", de inkább jobb lett volna ha békén hagynak.

Azt mondom, ha az emberek nem erőltetnék ennyire ezt a dolgot, lehet mindenkinek könnyebb lenne. Mármint, ha csak úgy kötetlenül ismerkednének, nem erőlködve, hanem mondjuk összesodorja őket az élet, véletlenszerűen találkoznak, megismerik egymást.

Viszont a társkereső appok és hasonló szarságok pont ellentétesen hatnak. Mindenki már alapból listák, elvárások alapján ítélkezik és az a legrosszabb, hogy már kizárólag képek, tehát a külső alapján.

És ugyanez a mentalitás szivárog át az "élőben" történő társkeresésbe, ismerkedésbe is.

2023. aug. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!