Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire működőképesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működőképesek a nők által vezetett párkapcsolatok? (FLR)

Figyelt kérdés
Sok férfi erre vágyik tényleg, de van olyan nő aki tényleg ezt szeretné?
2023. aug. 6. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Mo.-n szerintem nincs remény erre, más, de tanultabb társadalomban a nőknél nem vágja ki a biztosítékot. (F!)
2023. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb párkspcsolatban így van, még ha nincs is kimondva.
2023. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb párkapcsolatot a nők vezetik, mivel a férfiak minden nő mellett gyerekeké válnak.
2023. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbbb helyen a nő dönt, ő szervez meg mindent, családi kapcsolatokat, nyaralást, házzal, gyerekkel kapcsolatos dolgokat, napi és hosszabb távú terveket. Ha a férjen múlna, akkor soha semmi nem történne. Ellenne örökre a kanapén.
2023. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem működőképes. A nőkben csak frusztrációt kelt, ha ők kerülnek családfő pozícióba. Viszont kevés a férfias férfi, aki képes vezetni, ezért kényszerülnek erre. Nálunk a férjem a vezető, tökéletesen is működik a házasságunk.
2023. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

6

Az nálatok van. Nekem nem kell "vezető", köszi szépen, tudom menedzselni a dolgaimat. Normális helyen nem megbeszélik a teendőket, közösen döntenek.

2023. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg a férfiak 90% -a azért van párkapcsolatban, mert egyébként a piacon 2 -3 évig nem találna senkit és utána is simpelés, 4edik randi meg egyebek kellenek.


Hogy működik -e? Amerikában jelenleg átlagosan 8 -10 évig tart egy házasság. Erről nincs statisztika de családon belüli erőszak egy része is szerintem ebből a fajta frusztráltságból származik. Ha a feministák meg akarják oldani a családon erőszakot, oldják meg az incelproblémát.

2023. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
7, nem tudod akkor mit jelent a vezetés.
2023. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Baráti körben látom több párkapcsolatban, hogy ez így van. Sok megalkuvó pasi van, nekem nem hiányzik ez, ezért vagyok inkább egyedül. Nem szeretem, ha egy nő mindenben irányítani akar!
2023. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!