Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szőrös férfit elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szőrös férfit elfogadnátok párnak?

Figyelt kérdés
Egyes területeit trimmeli, vagy gyantázza, de a 100%-os szőrtelenítés már kellemetlen lenne számára. Akármennyire alaposan takarít, sajnos a lakásban hullajtja a szőrét.

2023. aug. 5. 01:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve, hogy Pierre Woodman-hoz mennyi fiatal lány ment munkáért, nem hinném, hogy a szőr kizáró ok lehet egy férfin, ha akar tőle valamit.
2023. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalataim szerint a nőknek inkább a szőrtelen férfiak tetszenek. Kivéve nyaktól felfelé, mert a szakáll viszont alapelvárás.
2023. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hullajtja a szőrèt, de undorìtó.🐒
2023. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Intim részeken és hónaljon ne legyen szőrös, máshol oké.
2023. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira értem, volt elég szörös pasim de ez a hullatja a szörét a lakàsban ez fura.... Nem bundàja van azért 😄
2023. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez a hullatja a szőrét azért egy kicsit durva. Szerintem itt már valami betegségről lehet szó.
2023. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes világ van, hogy már a férfi sem lehet szőrös sehol... :D
2023. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Szőrös férfiként: nem, nem fura, hogy hullajtja. Nektek nőként is hullik a hajatok, intim szőrzetetek. Tulajdonképpen minden szőrzet cserélődik minden emlősön. Ez tök természetes. Akinek ez fura, az valami droid lehet, vagy nem tudom.


Azt se értem, aki azért nyafog, hogy jajj, csak a háta neeeeee!

Miért? Gyantázza 2 naponta a kedvedért? És legyen egy éles határvonal az elülső oldal meg a hátsó között? 😂

Egészen nonszensz dolgokat hordtok össze.


Amúgy kérdező:

Eddig egy páromat se zavarta soha. De össze sem akarnék jönni olyannal, akit zavar vagy megváltoztatna. Neked is ugyanezt ajánlom.

2023. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
Létezik lézeres szőrtelenítés. Oda menj ahol alexandrit lézert használnak. Hidd el, megéri. Mindent kezelnek: fület, hátat, feneket, stb. Legjobb befektetés.
2023. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
18 @ Hát a hát mégis ritkabban szõrös de lehet az 30 után szörösödik. Meg alul a háta is szörös. A bajusza is csak 25 eves koratol lett tömör. De amúgy nem sok embernek van szép hátbõre olyan anyajegyek stb eleve, strandon szoktam látni hogy be nem kenném szoval akkor egy kis ször rajta már mit számít:D
2023. aug. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!