Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szőrös férfit elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szőrös férfit elfogadnátok párnak?

Figyelt kérdés
Egyes területeit trimmeli, vagy gyantázza, de a 100%-os szőrtelenítés már kellemetlen lenne számára. Akármennyire alaposan takarít, sajnos a lakásban hullajtja a szőrét.

2023. aug. 5. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Nem, mivel nem szeretem a szőrös férfiakat.
Szőrös állatot tartok, amellé megférne egy szőrös férfi is.
Egyáltalán nem zavar a szőr egy férfin.
30 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem lennék boldog tőle, de, amíg tőlem se vár teljes szőrtelenséget és a hónalja, intim részei szőrtelenek, illetve nem vastagon szőrös a tarkójától a bokájáig, addig nem lenne kizáró ok.

Azt, aki mindenhol szőrös, azt nem tartom vonzónak. Taszít a dolog. Amíg csak a karja, lába, (ha muszáj) a mellkasa szőrös addig oké.

2023. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kifejezetten szexi, ha a pasi "bundásabb". Én mondjuk, ahol lehet lézeresen szortelenitettem, mert utáltam...de egy pasi legyen kicsit "bundás", ne egy meztelencsiga
2023. aug. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
A pasim tök szörös. A hata nem, az zavarna mondjuk de akkor, azt nem neznem haha) Nem borotval semmit a szakalat en rovidre vagom hogy latszon az alkapcsa, a bajusz hosszabb tomor, es szemoldoke is jelentos :D de jol nez ki.helyes. "Amazingly hairy" ez mondta ra anyam:D amamúgy ír. A csupasz mellkas nem igazan jon be, a borotvalas se meg a szoke pasik se. 35n
2023. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

2-3-as válasza alapján, kezdem elhinni amit egy csaj mondott.

Ő nem csak a plüss macit szereti, hanem az ilyen pasit is.😁

2023. aug. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
hullajtja végig a házban? :)
2023. aug. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Fúj én tuti nem
2023. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem kène egy majomember.
2023. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kéne majomember!!
2023. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez a hullik a szőre nem világos 😅😅.

Amúgy legyen egy pasi szőrös. Amelyik a kezét lábát is szőrteleníti az a vagináját is.

2023. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Én mindig azt vallottam, hogy nekem mindegy, hogy milyen a külseje az sem érdekel, ha féllábú csak a háta ne legyen szőrös:), mert az ha láttam a strandon taszított.

A külső nekem nem volt fontos, mert az úgy is megváltozik, de "vonzon"...

Már 21 éve vagyok a férjemmel...és nagyon helyesvolt, amikor megismerkedtünk!

Most kopasz, és szőrös a háta..., ami apránként változott, így teljesen megszoktam. Persze nyáron őt is zavarja, így leszedjük, de egyébként mindent meg lehet szeretni, szokni!:)

A belső értékek számítanak!!!

2023. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!