Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon félénk lány hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon félénk lány hogyan ismerkedjen fiúkkal?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Próbálj meg gyakorolni itt.

Nyitni mások felé, érdeklődni kissé felszabadulni.

2023. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tarskereso?
2023. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Könyvtár?

Ha annyira félénk vagy, hogy társaságba sem jársz, akkor vagy erőltesd meg, és járj társaságba, vagy menj el pszichológushoz. Lehet, hogy volt valami cuki lelki, testi nyomorítás gyerekkorodban, ami miatt NAGYON félénk lettél.

Tanfolyamokra is lehet járni.

Az öltözködésed azért ne legyen teljesen megtagadása a nőiségednek, s ha nem csak otthon üldögélsz, akkor remélhetőleg rád találnak előbb-utóbb.

A társkereső is lehet jó.

2023. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja, a társkereső tök jó, ha f.rokképekre meg "sexy vagyol" üzenetekre vágyik a kérdező...
2023. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Az en sztorim

Megláttam egy srácot, olyan különleges volt hogy soha nem láttam még olyat, miközben a csajok garmadája ellepte és rászálltak flörtöltek vele (a pasizásban gyakorlottak)en leghátul álltam némán bámulva.

Hát engem hivott el randira:D

Es amugy hatalmas szerelem is volt :)


De ez máskor is ismètlodott.

Vezetői tanfolyam sok csaj srác alig abbol is incel a java egyetlen helyes volt csak.

Kreszvizsga után ahogy azt beszélték ki hogyan erzi mihez mit kellett x-elni, megint ugyanaz a szitu hogy az egy srác szavát issza az összes csaj. Gondoltam en azert se állok be a tömegbe. Lesz ami lesz vagy sikerult a vizsga vagy nem.

Erre mit ad isten. Az a srác is engem hivott randira, azt aki hozzá se szólt egy szót sem:D


Vagy volt egy alfa már messziről láttam hogy hozzá nem én vagyok valo aki azt se tudja hogy eszik meg isszák" a pasikat, ő viszont pofátlanul nyomult igy mindig leoltottam.

Kialakult egy macskaegèr harc. De irtó kemény. Elküldtem a halálba is el.is költöztem mikkr elhivott es megtudtam hogy ő az(eloszor azt hittem masik pasival beszelek de aztán leesett hogy bakker ez a nyomulós alfa màr akkor kezdte ne tedd le ne tedd le ne tedd leeee es kinyomtam azonnal :D, szóval leráztam úgy istenesen mindig ahogy azt kell. Es nem adta fel de rendesen kicsinálta magát.

Mire megkapott, már az első szex után csak azt ismételgette hogy szeretlek szeretlek szeretlek és csupa könny volt a szeme.


Ha azt nézzük hogy még ma is félénk vagyok és gőzöm sincs hogy kell pasizni valahogy mégis lesz barátom hülyén is.

Szal nyugi van.

Légy önmagad annyi pont elég.

2023. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Gyakorin ne.


Engem egy kamuprofil jelölt be, miután nagynehezen áttértünk másik platformra. Szóval ez az oldal még inkább lutri, mint bármi más.

2023. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Jav

Mikor felhívott eloszor azt hittem masik pasival beszélek és ahogy esett le hogy bakker ez az "alfacsávó", a srác azonnal.mondta ne tedd le ne tedd leee

És "tu tu tu tu" kinyomtam a halálba.

2023. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Itt úgy letámadnak hogy azt gondolod a férfi paradicsomba tévedtél.. kivéve ha csunyacska vagy akkor nem meg 200 kilos jozska is ignoralni fog.
2023. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 Ilyen ízléstelen szöveggel legalább úgy kell kinézned, mint egy fiatal Baywatch-sztár. Szóval nem a félénkséged miatt akartak téged annyira.
2023. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen beszélgetnék veled ha van kedved hozzá.
2023. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!