Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti általában hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti általában hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Baráti körben max
2023. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
Baráti kör, csoporttársak, egyetemi buli
2023. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ott, ahol van valami kapcsolódási pont:

közös baráti társaság, hobbi, egyetem

2023. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval itt minden lánynak van baráti köre .
2023. aug. 1. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, általában az embereknek van baráti körük.
2023. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neten. Nincs lehetőségem máshol. Amíg volt, addig sem közeledett és kezdeményezett senki élőben, max. néztek, abból pedig nyilván nem lett semmi. Az én baráti köröm mindig csak lányokból állt, esetleg az aktuális párjukat ismertem, de ennyi. Társas hobbim sem volt soha, kizárólag ismerkedés végett pedig nem tartok jó ötletnek magamra erőltetni valami olyat, elvégre a hobbi nem azért lenne, hogy alapvetően ne érdekeljen, fölösleges nyűg legyen...
2023. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11 58 -as persze mindenkinek van ,ja nem.
2023. aug. 1. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!