Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti általában egyszerre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti általában egyszerre több lánnyal ismerkedtek vagy mindig csak eggyel?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen idióta, hogy mindig csak egy csajra hajtok és csak ha az nem jön össze akkor keresem a következőt? Kinél hogy van ez? Kort is írjatok.

2020. okt. 31. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érdekel komolyan senki, akkor simán van 3-5 akivel dimálgatok, ha komoly, akkor ez 1 marad és mielőtt össze is jönnék vele mindenkit offolok már, hülye módon már kapcsolat előtt is hűséges vagyok. :D
2020. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos mindig csak 1 van a tarsolyban. Előfordul, hogy többekre ráírok, de ha már egy fennakad annyira a rostán, hogy tovább akarok vele lépni, akkor azonnal offolom a többit, ahogy az előttem válaszoló is :D Pedig úgy kéne, mint a normális emberek, hogy annyinak írni, amennyinek csak tudok...
2020. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
91%

Én egyébként sem vagyok kezdeményező típus (talán azért, mert nem vagyok a legjobb benne), de akikre eddig ráírtam, nem igazán írtak vissza. :D

Szerencsére hamar megtalálom az emberekkel a közös hangot, de ha kezdene komolyabb lenni, akkor óvatosan leráznám a többit, nem egyből offolnám. :D

2020. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsésnek mondhatom magam, hogy általánosságban itt is normális nőkkel beszéltem, személyesen találkozva is a normálisakba futok bele, így mindenkivel tartom a kapcsolatot ismerkedési szinten. Nem offolok senkit, eddig nem volt okom, az meg nem ok, hogy valakinél előrébb tart az ismerkedés/szimpatikusabb. Miatta nem offolok senkit. :)))
2020. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Én is mindig csak egyre koncentrálok, hiszen ha valaki tényleg érdekel,akkor másra nem is tudok ránézni.
2020. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Legutóbb kb öt éve volt aktuális, és valószínű hogy már nem lesz az 😊


De korábban én mint embert igyekszem megismerni mindenkit, ha mint haver kijövünk, akkor gondolkozom el csak találkán egyáltalán.


Természetesen nem hülyítem senki fejét, csak dumálunk, pl közös érdeklődési körről, hobbikról, a mindennapokról.


Nekem kifejezetten negatív, ha valaki pár üzi után már érzelmeket vetít rám, mert demi vagyok, szóval egy kapcsolat mindig lassan alakul ki.


Aztán amikor már randiztunk, akkor már töröltem az appet, mert minek.

2020. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!