Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok hol ismerkedtek általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol ismerkedtek általában ?

Figyelt kérdés
Hol tudtok?
2023. júl. 17. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt.
2023. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Társkeresőkön tudom lehetetlen meg minden de nem igazán járok el sehova így ez maradt.
2023. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Melyiket használod ?
2023. júl. 17. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaumo, Badoo, Facebook tarskereső és Boo.
2023. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Csak neten tudok. Olyan is... De muszáj erőltetnem, mert nincs más lehetőségem, ha hagyom a francba, akkor garantált a bepókhálósodás.

(Már nem lány, nő, 32 éves)

2023. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Neten. Fb, tinder, és ezen az oldalon is.

34/n

2023. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én sehol nem ismerkedtem. Egyik kapcsolatom sem úgy alakult, hogy tudatosan párt kerestem. Összeismerkedtem valakivel (iskola, egyetem, baráti társaság) aztán ha kölcsönösen többet éreztünk, akkor összejöttünk. Nekem ehhez idő kell, mindegyik barátomat már legalább egy éve ismertem, mire bele tudtam szeretni és össze akartam jönni vele.
2023. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én itt találtam rá a barátomra teljesen random.
2023. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Az ötödik kommentelő igen csak mérsékelt betűmennyiséggel átadott bizonytalan ígéreteit talán be kéne tartania, hogy hazugságok helyett néha igazat is beszéljen. Nem a pókhálósodást az elsődleges prioritás.
2023. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!