Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A statisztikák szerint a magyar férfiak közel 30%-a alkoholproblémákkal küzd. Férfiak, szerintetek ez milyen hatással van a társkeresésre?

Figyelt kérdés
A magyar nők kb 7%-ának vannak alkoholproblémái.

2023. júl. 19. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
10-es, és aki iszik alkoholt, az a te mércéd szerint máris alkohol-problémákkal küzd? Mert ha a vizsgálat készítői is így gondolták, akkor már értem a 30%-os arányt.
2023. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Haza és nemzetközi kutatások eredményéből jött az adat amúgy.


https://www.youtube.com/watch?v=A4mNFslI0J4&ab_channel=Tanul..


És ja, alapból én is azt mondanám, hogy k akar összejönni egy alkoholistával.

Ami ugye minden harmadik férfi, ami elég durv aarány.


De közben ott van az is, hogy márpedig sok piásnak van kapcsolata és aki meg nem piás, annak nem feltétlen. Nyilván ez csak egy tényező a sok közül, de ezek szerint nem döntő tényező.

2023. júl. 19. 18:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki fogyaszt alkoholt, az általában társasággal teszi, tehát arányaiban több köztük a társasági ember. Ők pedig inkább találnak párra, mint akik otthon ülnek egymagukban.

Szóval van korreláció, de pont fordított, mint ahogyan látni szeretnéd.

2023. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Engem annyira nem lep meg az arány.. általában a faluvégi lecsúszott kocsmatöltelék munkanélküliekkel azonosítjuk az alkoholizmust, pedig masszívan ott van a jó kis magyar társadalom összes szintjén.

Pl a férjem nagycsaládjában mindenki full szofisztikált, sikeres értelmiségi, de kb az összes iszik, mint a kefekötő. Észre sem veszik, de már reggelihez folyik a pezsi, kora délután bontják is az első bort, vacsora után garantált a whisky és így tovább. Egyiküknek sem tűnik fel, hogy minden áldott nap megisznak egy csomót, mindenki ezt szokta meg.

Ezzel azt akarom mondani, hogy társkeresés vagy bármi más területen sem feltétlenül egy szembetűnő / kizáró dolog, ezt a családot pl mindenki imádja, szépek, okosak, társasági emberek, senki nem zárkózna el tőlük az alkohol miatt, ez csak a gyakorin ilyen túltolt kinyilatkoztatás :)

2023. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

#14

a válaszodat hasznosnak találom, de maradjunk annyiban, hogy kis hazánkra nem a férjed családja a jellemző, ha alkoholizmusról van szó :)

2023. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

8

Lehet, nem ártott volna. XD

2023. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%
A nők is elég iszákosak, nincsenek sokkal kevesebben, mint az iszákos fèrfiak.
2023. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17, hát azért 23% nem kis eltérés.
2023. júl. 19. 20:44
 19/22 anonim válasza:
82%
Én egyáltalán nem iszom alkoholt, de ez a tény eddig semmilyen pozitív hatással nem volt a társkeresésemre. Én úgy gondolom, hogy én vagyok az egyik véglet, a másik meg ugye az alkoholista. A társkeresés szempontjából szerintem talán annak van a legnagyobb esélye, aki a köztes állapotot képviseli.
2023. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Max a külsőre van elementális hatással szerintem. Boltban dolgozom, látom kik teszik a piákat minden vásárláskor a futószalagra; ilyen lepukkant, zsíros testű, formátlan idősek-középkorúak-fiatalok, akik korán felpuffad és ráncosodik az arca. Ez pedig nincs jó hatással a társkeresésére sem szerintem annak, aki ilyen korán lelakja magát.
2023. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!