Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves magyar Hölgyek,ti lefeküdnétek ezzel a végtelenül szimpatikus, dúsgazdag külföldi úriemberrel?

Figyelt kérdés

Sajnos külföldön már olyan magasan van a nők igényszintje hogy már egy milliárdos üzletember fia sem elég jó.

Nagyon magányos szegény.😔

[link]



2023. júl. 13. 04:53
A kérdező szavazást indított:
Kedves,rendes,jóravaló fiatalembernek tűnik,szívesen randiznék vele.
Olyan szép a mosolya hogy mindjárt elolvadok. Szeretnék reggelente az ő mosolygós arcának látványára kelni életem végéig.🥰
Jajj,annyira helyes,nekem is tökre bejön. Egy mélytengeri kiránduláson szeretném elvenni a szűzességét egy tengeralattjáróban.
9 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked annyira teszik akkor hajtsal rá te.
2023. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Akinek ilyen helyzetben a csajozás a legfőbb gondja, az sokat elárul róla is, mindegy mennyi pénze van.
2023. júl. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a szociális képességeinek a hiánya miatt nem akarnak vele lefeküdni nem pedig a kinézete vagy az elvárások miatt..


Bár mindenki tudja, hogy a nők csak olyokkal fekszenek le akik gazdagok és chad vonásokkal rendelkeznek. Amivel a férfiak alig 10% rendelkezik. Viszont akkor nem értem, hogy lettünk 8 milliárdan..


Te érted ezt kedves incel uram?

2023. júl. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szavazásban olyan lehetőség miért nincs, hogy “nem érdekel, mennyi pénze van, mert attól, hogy lefekszem vele, nem adja nekem, akkor meg miért érné meg?Amúgy pedig nem tetszik.”
2023. júl. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ahogy a legtöbb többi nőnek sem valószínűleg. De a pénz miatt lesz aki összejön vele.
2023. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

“ Bár mindenki tudja, hogy a nők csak olyokkal fekszenek le akik gazdagok és chad vonásokkal rendelkeznek. Amivel a férfiak alig 10% rendelkezik”


10%??? Aki egyszerre chad meg gazdag szerintem nincs 2%.

2023. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Rám iratná az egész vagyonát azért az egy alkalomért?
2023. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


De én szarkasztikusan mondtam...

2023. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gusztustalanul néz ki. Szóval nem.
2023. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Se a pénze , se ő nem érdekel.

Nem a pénztől lesz valaki vonzó engem ez a férfi kifejezetten taszít.

2023. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!